Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondják azt a szüleim...

Miért mondják azt a szüleim hogy én csak egy kölönc vagyok rajtuk?

Figyelt kérdés
Most jelenleg nem dolgozok, de itthon sok mindent megcsinálok. Kitakarítok, mosok, de a szüleim szerint még sem csinálok semmit. Szerintük én nem érdemlek semmit, meg hogy ők mi mindent megvesznek nekem, meg örüljek hogy otthon élek. Viszont külön élni meg nem tudnék, mert szerintük én nélkülük meghalnék. Már próbálkozni sem merek. Tiszta depressziós vagyok.
2018. jún. 2. 16:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Kölönc helyett koloncot akartam írni.
2018. jún. 2. 16:28
 2/10 anonim ***** válasza:

Kialakítottak benned egy érzelmi függést, ami hozzájuk nem enged közel, sem nem enged túl távol téged. Egy igen kellemetlen zónában tart téged e viselkedésük és kommunikációjuk.


Miért nincs munkád?

2018. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt nem igazán van álláslehetőség ahol élünk.
2018. jún. 2. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Spórolj ossze nemi kezdő tőkét es költözz
2018. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok


Mi a végzettséged? Beszélsz vmilyen nyelven? El tudod képzelni, hogy tanulsz valamit, és ha igen, mit?

2018. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tőlük kérdezd meg, hogy miért mondják.
2018. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Kolonc vagy különc vagy?
2018. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tetű egy szüleid vannak: sérelmezik, hogy nem dolgozol, de ugyanakkor megpróbálják elhitetni veled, hogy nem tudsz megállni a lábadon. De gondolkozz már ép ésszel: miért ne tudnál??? Emberek milliárdjai, férfiak és nők képesek megállni a lábukon, akkor te miért nem? Mert így kényelmesebb és lehet nyekeregni...Kapd már össze magad!
2018. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megvan a magadhoz való eszed, két kezed, két lábad, szemed, hallásod ép, fizikailag rendben vagy.

Nos, irány dolgozni! Rengeteg munka van vidéken is, a városokban is. Kezdetnek eladó, kifutó, takarító, stb.

Menj az önkormányzathoz, hátha tudnak munkát adni.

Közben tanulj, szerezz valamilyen képesítést, szakmát, stb.

Hogy otthon takarítasz, besegítesz a háztartásba, az alapkövetelmény akkor is, ha dolgozol.

A szüleidnek igazuk van: irány a munka világa!

Gondolom, az internetet is ők fizetik és a számítógépet is ők vették, ahol te most kisírod a műbánatodat.

Nézz tükörbe, és uccu neki, keress munkát!

2018. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"Mar próbálkozni sem merek." Az baj, mert akkor soha nem fogsz ebből "kikeveredni".
2018. jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!