Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyik pillanatban dagadtoznak...

Egyik pillanatban dagadtoznak a szüleim, utána meg azt mondják hogy egyek már valamit, mert egy pálcika vagyok?

Figyelt kérdés
Legtöbbször azért beszólogatnak, hogy egyek már mert nincs rajtam semmi hús, néha meg azért, hogy dagadt vagyok. Mi ezekben az összefüggés? Csodálkoznak, hogy nem is nagyon szeretek velük menni étterembe meg velük kajálni az asztalnál.

2017. jún. 30. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben magasról lesz@rnám hogy mit mondanak.Mert ez csúnya dolog szerintem eléggé.
2017. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid jó úton haladnak afelé, hogy

- mentálisan valami jó kis testkép zavart hozzanak össze nálad

- fizikálisan meg egy kellemes étkezési rendellenességet, ami jellemzően valamelyik végletet jelenti (kóros elhízás vagy soványság)


Próbáld magad tényleg függetleníteni ettől, próbálj meg egészségesen és megfelelő mértékben étkezni, se ne kezdj el koplalni, se ne legyél olyan, hogy "még azt a falatot a mama kedvéért"

2017. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyenek az adataid ?

Magasság , testtömeg ?


Meg hát az is fontos, hogy melyik nemhez tartozol. Írásod alapján lánynak gondolnálak.

2017. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

168 vagy 169 cm, 52 kg 16l

Nem tartom magamat se sovanynak, se elhizottnak. Koszi a valaszokat, megprobalok nem odafigyelni amit mondanak, de eleg nehez ha napi szinten a pofamba dorgolik.

2017. jún. 30. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát dagadtnak nem vagy mondható az egészen biztos. Karcsú kategória vagy. Egészségügyi kockázata sem lesz az alkatodnak, mert annyira nem vagy sovány.

A párkapcsolataidban sem okozhat gondot, mert van aki a ducibbakat keresi, van aki a Te alkatodért van oda. Én ez utóbbiba tartoztam mindig is, bár nem vagyunk egy korosztály. Van előnye az alkatodnak a későbbiekre nézve. Amikor 35-40 évesen felszedsz magadra óhatatlanul is, akkor is még jól fogsz kinézni. Simább arcbőröd lesz akkor amikor a szarkalábak kezdenek megjelenni. Szóval ne hallgass az ősökre , lesznek sokan akik irigyelni fogják tőled, hogy annyi nasit ehetsz amennyit csak akarsz és mégsem leszel "Donna Tonna" :)

2017. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, aranyos vaagy
2017. júl. 1. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes alakod van. Ne foglalkozz velük.

Te is láthatod, nincs összefűggés szavaikban. Csak éld túl velük létet. :))

2017. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!