Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igen lenne a válasz?

Szerintetek igen lenne a válasz?

Figyelt kérdés

a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, ő a legelső komoly kapcsolatom és az egyik haverja feljánlotta, hogy menjünk el hétvégézni a házukhoz. én igazából nem magyon akartam menni, de legalább új emlékekkel gyarapodok és a barátommal is lehetek. és itt jön a de. anyunak már említettem, de megkértem hogy adjon konkrét választ, habár az arckifejezése elárulta, hogy semlegesen érez efelől és félt. aputól még nem kéredztem, de valamiért úgy érzem nem engedne ( a kedvéről függ és teljesen kiszámíthatatlan ). vajon elengednének? hogyan kérezhetnék, hogy igent mondjanak? :(

16/L



2018. jún. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Te se akarsz menni igazából, csak nem merted megmondani. Remélhetőleg apádnak lesz esze és kimondja helyetted. Nem érdeked, hogy igent mondjon, te sokkal jobban jössz ki a dologból, ha duzzoghatsz a szigor miatt, de nem kell menned.
2018. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Megkérdezhetem miért nem akarsz menni? Attól tartasz le akar fektetni a barátod máris? Mert ez igen valószínű.
2018. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen azért valószínű hogy szex lenne egy ilyenből. Igazából most nem ez a lényeg de hogyha te már azt se szeretnéd hogy elmenjetek akkor mond meg. Hazudhatod hogy anyukádék tiltják ha úgy kevésbé gáz.
2018. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%

Valószínüleg attól tart anyukád, hogy lefeküdnél a barátoddal, de rosszabb esetben átmennél mindenkin. Van még egy bökkenő, holt részegre innád magad..

Látják rajtad hogy nem tudsz még vigyázni magadra, 1-2év alatt ilyen korban még sokat komolyodik az ember, akkor sokkal valószínűbb lesz már hogy elengednek téged:)

2018. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem akarod megdugatni magad, mondd el a barátodnak, és ne menj.


Ha már lefeküdtetek, akkor majdnem mindegy :)

2018. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!