Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülő is kutat, őszintén?...

Más szülő is kutat, őszintén? Anyám beteg, azt már tudom. Szerintem igen, mindegyik.

Figyelt kérdés

Nincs menekvés előle, tegnap megemlítettem, hogy kell. Ma mentem iskolába, szétkutatott mindent, még a régi 4 éve nem használt bőröndöt is előhúzta, ágy alatt mindent. Az ágyam us széttúrva.

Volt 70.000 Forintom diámunkából és máshonnan. Folyamatosan belejár, vesz is ki belőle, amit vagy vissza rak, vagy nem. Van, hogy a fiókot vissza se tolja.

Most eltűnt 30.000 belőle, mert vettem rajta valamit. Most meg fog gyanusítani, hogy drogozom. Ugyanez volt, amikor talált egy fél fájdalomcsillapítót.


2018. ápr. 25. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nyiss egy bankszámlát és tárold ott a pénzed.
2018. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Én megköveteltem magamnak a határokat. Ha lop tőlem valaki, azt feljelentem. Komolyan.
2018. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Már egyszer kiirtad ugyanezt az összeg is egyezik. Normális, szülő nem kutat,és nem lop a gyerekétől. Bankszámlát nyiss,gyüjts és tiplizz le.
2018. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem mindegyik. Én soha nem tettem és nem is tennék ilyent a gyerekeimmel, ha ne adj isten úgy adódna, hogy szükségem lenne pénzre kérnék, és persze vissza is adnám, de szerencsére még nem volt rá szükség, hogy tőlük kérjek pénzt. Szóval ne általánosíts.
2018. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora aberrált szülők léteznek 😩
2018. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Melcsike91 ***** válasza:
6%
Nem kell drasztikusan felfogni a dolgot. Lehet, hogy nem beszelsz vele eleget. Mondj el mindent magadrol minden nap. Mit csinaltal, merre jartal harha az segiteni fog. Sokszor az aggodalom a kutatasok oka. A penzeddel meg az a helyzet, hogy az a tied, tedd jobb helyre vagy hord magadnal, esetleg probald elmondani edesanyadnak, hogy bant teged ez a viselkedesi formaja.
2018. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: Hat, azért ezt nyugodtan fel lehet fogni "drasztikusan" . Az ágytól kezdve mindent széttúr, kutakodik, szó nélkül hozzányúl a gyereke pénzéhez. Ez nagyon beteges.
2018. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindegyik szülő ilyen és ez kicsit sem normális viselkedés. Persze, mas lenne a helyzet, ha esetleg volt már veled valami komoly probléma, de ilyenről nem írtal. Es hát, a "pénzlenyúlás" még ebben az esetben is abnormális.
2018. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2018. ápr. 25. 20:06
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
20 évesen lazán nyithatsz egy bankszámlát, később úgyis kelleni fog. A többi privát cuccnak pedig vegyél egy pénzkazettát.
2018. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!