Költözzek albérletbe?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. 2,5millióm lenne, hogy eltűnjek itthonról. Az utóbbi időben megromlott a viszonyom apukámmal.

Menjek albérletbe vagy inkább hagyjam meg a pénzt és tűrjek itthon mindent?


2018. jún. 3. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat vagy,vagy :) Gondolom van munkad amibol lett ez a penzed. Ha igy van,nem kell felelned az egeszet maximum kezdolokest adsz magadnak belole.

Ha nem ez a helyzet, hanem mondjuk kaptad (gyujtottek neked szamlara kicsi korodtol vagy akarmi) akkor is csak addig kellene hozzanyulni mig munkat szerzel tanulas mellett vagy valami. Azt csak te tudod meddig megy a turokepesseged es meddig tudsz turelmes lenni.

2018. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Neked kell tudnod, hogy mire vagy képes és mire nem, illetve mit tudsz elviselni és mit nem.

Milyen a helyzeted, stb..


Én a helyedben nem mennék albérletbe, ez már egy munkahellyel elengedő kezdő tőke egy hitelhez.

Viszonylag biztos munkahellyel simán kihozható egy saját! kisebb lakás.

2018. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18.szülinapomra kaptam anyukámtól, ő gyűjtötte nekem . Ha elmennék mindenképp diákmunkát vállalnék(még tanulok).
2018. jún. 3. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, mit is akarsz? Akár ki is békülhetnél vele ha nincs semmi olyan célod hogy ide vagy oda költözz, mit akarsz az életben? szerintem ha nem muszáj még ne költözz el, gyűjtsd még a pénzt.
2018. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mennék,rém rossz ott lakni ahol hányingert érzek.. Saját tapszatlat, h et betegit és negativva tesz
2018. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Diákmunka mellett nem mennék albérletbe, még normális fizetésből is nehéz fenntartani. Azt a pénz nyilván saját otthonhoz kaptad alapnak, nem azért hogy feléld, mikor berágsz apukádra. Anyukád él még? Hozzá nem tudsz költözni? Vagy együtt éltek?
2018. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az a borzalom, amit el kell tűrnöd.

Pl. mindennap megver, megaláz --- elhúznék.

elvárja, hogy elmosogassak meg levigyem a szemetet --- maradnék.

2018. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2.5 millió már önerőnek sem rossz egy lakáshitelhez, ha van jövedelmed. Inkább fizetném a sajátom törlesztését, mint egy albérlete, de ha nagyon rossz a viszony, nem lenne kérdés, hogy maradnék-e. Nem vagyok senki lábtörlője.
2018. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, higy mit takar a "megromlott viszony". Ha azert elviselhető, én "kihúznám" a tanulmányaim befejezéséig és akkor költöznék, ha már van munkám.
2018. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne ennyi pénzem, és tényleg nem bírnám ki otthon, akkor simán. Utána is tudok dolgozni/gyűjteni.
2018. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!