Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a 18...

Szülők! Ti megengednétek a 18 éves lányotoknak, hogy a bátyja legjobb barátjához költözzön az egyetem miatt?

Figyelt kérdés
A szüleim már megengedték amúgy, úgyhogy nem arról van szó, hogy nem tudom megkérdezni tőlük, csak érdekel, hogy ti megengednétek-e.

2018. jún. 3. 13:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
17%

14 éves korod óta HOL dolgozol? :D


Mert a legalsó korhatás is 15 év.


Amúgy leszarom, úgyis tudják, hogy szeretkeztek :)

2018. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%

Elengednem, ha megbizhato a barat (azaz ismerem regebbota) es ez egy albrleti felallas, tehat a lanyom vagy maganak vagy mi fiuetunk alberleti dijat, kulon eszik es keszul szerzodes. Vagy ha nincs szerzodes, akkor max fel evet engednek igy, hogy addig nezzunk neki rendes alberletet.

Cak ugy = kap egy szobat es etetik/ itatjak, nem.kell csak pr ezret odaadnia ugy nem engednem el. Felnek, hohy elobb-utobb megszolnak es raadasul valamfele termeszetbeni ellenszolgaltatast is kernenek...szovl nem tartanam tiszta felallasnak. Vagy cserebe barat huga is jojjon addig hozzank lakni:-).

2018. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én tök idegenekkel költöztem össze az egyetem alatt, mert nem volt más választásom. Kollégiumba nem vettek fel, semmilyen barátom/rokonom/ismerősöm nem volt az adott városban, egyedül pedig nagyon drága az albérlet. A szüleimnek ez nem tetszett és nekem sem, de nem tudtam mit csinálni. Ők összetették volna a két kezüket, ha legalább nem full idegenek között lakok, hanem egy olyan emberrel, akit már valamilyen szinten ismerek, legyen az a párom, egy barát vagy egy akármilyen, akár távoli ismerős. Szóval igazából egyáltalán nem értem, hogy ezzel mégis mi lenne a probléma...
2018. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

És ha dugni költözök hozzá? Mi van akkor? 18 éves vagyok, semmi közötök hozzá!

Ettől függetlenül nem azért költöznék hozzá. Időnk se lenne rá, de mindegy. Én tanulok, dolgozom, ő dolgozik. Alig fogjuk látni egymást.

2018. jún. 3. 14:35
 15/31 anonim ***** válasza:
96%

13. vagyok


Amúgy, igen én sem értem ezt a "dugni mész oda dolgot". Az ember 18 éves kora után azt csinál, amit akar és remélem, hogy egy szülő sem gondolja azt, hogy az egyetemista gyereke kizárólag az egyetemen fog ücsörögni és otthon is állandóan a könyveket fogja bújni... Tök normális, ha az ember ismerkedik, kell a szórakozás és kikapcsolódás is stb., nem értem, hogy egyesek miért vannak erre így rápörögve. Másrészt pedig nem csak azzal lehet szexelni, akivel együtt laksz, szóval ilyen szempontból is hülyeség...

2018. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
1%
"És ha dugni költözök hozzá? Mi van akkor? 18 éves vagyok, semmi közötök hozzá!" Valóban semmi közöm hozzá, csak nem tudom minek kell mellébeszélni egy anonim oldalon is. A te korodban tök normális a rendszeres szexuális élet. Ezzel együtt is ocsmány dolognak tartom más nyakára költözni. Ha csak közös albérlet- és állításod szerint nem a pasid, miért ragaszkodsz ennyire egy ellenkező neműhöz?
2018. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
11%

Arra válaszoljál, HOL dolgozol 14 éved korodtól, kamus.


Ugyanis ILLEGÁLIS :D

2018. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18%

Ha fizet neki az ottlakásért, mintha egy albérletben élne, akkor igen.

Ha kitartott qvának megy oda, akkor sem tudnék mit csinálni azon kvül, hogy kitagadnám, mert én biztos nem nevelném qvának a gyerekem.

2018. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem kell játszani itt a naaagy felnőttet. Ha olyan önálló vagy és leszarod más véleményét, semmi közünk hozzá, akkor miért kell ezt itt megkérdezni? Elvégre neked nincs szükséged megerősítésre.

Amúgy meg ajánlom, hogy mindenképp kössetek hivatalos megállapodást, amihez tartjátok is magatokat. Így megelőzhetők a mindenféle kellemetlen szituációk, lakbérprobléma stb.

Szerződés nélkül épeszű ember nem költözik be egy majdnem vadidegen ember lakásába évekre. Sajnos muszáj az elővigyázatosság, akármilyen jó haver is ez a srác.

2018. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Sokan nagyon félreértetek engem. De sebaj, már kaptam választ a kérdésemre.

Köszönöm! :)

2018. jún. 3. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!