Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a 18...

Szülők! Ti megengednétek a 18 éves lányotoknak, hogy a bátyja legjobb barátjához költözzön az egyetem miatt?

Figyelt kérdés
A szüleim már megengedték amúgy, úgyhogy nem arról van szó, hogy nem tudom megkérdezni tőlük, csak érdekel, hogy ti megengednétek-e.

2018. jún. 3. 13:49
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#16 Itt szó sincs mellébeszélésről... Persze, majd pont azzal fogok szeretkezni, aki csak a kishúgaként tekint rám.
2018. jún. 3. 15:07
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
De sok korlátolt idióta van itt! 😅 Amúgy nem tudom miért nekem kellene neki bármit is megengedni, miután elmúlt 18 éves. Felnőtt nő.
2018. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
24%

"nem tudom miért nekem kellene neki bármit is megengedni"

Megengedem én neki, ha csak dugni megy és eltartatni magát akkor is, egy szóval sem mondtam hogy nem. :D De ha 18 éves felnőtt nő, és nem szólhatok a dolgába, akkor eltartani sem vagyok köteles. A kérdező azt állítja 14 éves kora óta dolgozik, és csak barátok az illető férfival akihez lakni megy. Arról viszont nem hajlandó nyilatkoznia hölgy, hogy a pénzügyeket hogy intézné. Én támogatnám őt, hogy odaköltözzön, akár még pénzzel is, ha úgy kezelné mint egy albérletet. Beszáll a rezsibe, takarít stb. Erről viszont nem tudunk semmit.

Ha csak úgy oda megy, és kihasználja azt az embert, akkor viszont nem, nem támogatnám. De mit is jelent ez, hát csak annyit, hogy ha úgyis annyira dolgozik, akkor nem támogatom pénzzel.

2018. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Sőt ez kevésbé lutri mint az albérlet vagy kollégium, legalább ismeri(ismerem) a fiút és nem egy random kitudja milyen idegennel cuccol össze. Bónusz, hogy az albi keresgélésre sem kell időt fordítani.


ui: Aki a nemiéletet feszegeti: ha valaki dugni akar az dugni fog, 15 évesen is nemhogy felnőttként. És nem kell hozzá együtt sem élni egy ellenkező neművel.

2018. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
#17: "Arra válaszolj HOL dolgozol 14eves korodtól kamus." Ugyanis ILLEGÁLIS. Az csak egy dolog, én is ismerek 14- 15 éves diákokat, akik szórólapozást és hasonló munkákat csinálnak. Nyilván nem "hivatalos" munkák ezek, de attól még dolgoznak.
2018. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Én megengedném, de azért felajánlanám, hogy fizetek "utána" valamennyit. Aztán, ha nem fogadja el, az sem baj.
2018. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Metionin ***** válasza:
Gondolom nem csak úgy odaköltözöl, hanem fizetsz a lakhatásért/rezsiért. Akkor meg miért különbözne ez egy sima albérlettől?
2018. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%
23-as! De, szívem, köteles vagy eltartani amíg a tanulmányait folytatja. (Igen, 18 éves kora után is.)
2018. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%

"Tök normális, ha az ember ismerkedik, kell a szórakozás és kikapcsolódás is stb.,Nem értem, hogy egyesek miért vannak erre így rápörögve.

Mert egyeseknek ezek a dolgok hiányoznak a legjobban.. Főleg a jó szex része. A kérdésedre már válaszoltam,és elengedtek,ennyi,élvezd ki az önnáloságot. :)

2018. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
58%

Birom ezt ha 18 vagy azt csinálsz amit akarsz szőveget.

Azert mert papíron meg jogilag belelépett valaki a nagykorúsagba még nem lett teljesen felnőtt. Pláne nem lett tőle élet tapasztalata.

2018. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!