Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy végre élni...

Mit tegyek, hogy végre élni hagyjon?

Figyelt kérdés

Már külön lakom a szüleimtől a barátnőmmel már 3 éve. De anyám folyton telefonálna nekem minden apró dologért ami egyáltalán nem is érdekel, néha ha nem tud magával mit kezdeni és éppen otthon vagyunk váratlanul beállít. És legtöbbször úgy kezel, mintha még egy gyerek lennék, aki semmihez sem ért, akire vigyázni kell.


Mit tegyek? Már a költözésen is gondolkozunk.



2018. jún. 3. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
beszéljétek meg és h aabbol sem ért akkor Ne engedjétek be. Ne vegyétek fel a telefont tegyetek ugy mintha nem lennétek otthon.
2018. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Izabella220 ***** válasza:
83%
Próbálj meg elfoglaltnak tünni.Ne vedd fel minden hívását,mondd hogy épp ezt vagy azt csináltad.Ha nem müködik finonan face to face mondd hogy jó anya tudok döntéseket hozni.Hány éves vagy?
2018. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ó, én 34 éves vagyok és anyám ugyanezt csinálja, annyi, hogy nem állít be. Én sem tudom, mit kezdjek vele. Már próbáltam mindenfélét, de semmi sem jött be.
2018. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Ignoráld, majd leszokik róla.


De míg pattansz, addig igaza van, hogy önállótlan gyerek vagy :)

2018. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
próbáltam már egy időben, hogy letiltottam a számát és nem tudott hívni, de hát két lába akkor is volt.....
2018. jún. 3. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
És, mit csinált azzal a két lábbal? Tán berúgta rád az ajtót, hogy nem lehetett kitiltani?
2018. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
"Mit tegyek? Már a költözésen is gondolkozunk." Talán ezt említsd meg neki is. Hatha akkor megérti, hogy egy kicsit "vissza kell vennie".
2018. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Lepontpzhatsz de mig nem vagy képes leállítani, gyerek maradsz.


Van két lába és? :) Megmondod, menjen haza.

2018. jún. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha olyan könnyen átmegy hozzátok, akkor mégsem vagytok eléggé külön... De azért nem kell mindjárt a világ végére költözni, lehet, hogy csak pár utcával odébb elég lenne.
2018. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!