Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a húgom,...

Hogy állítsam le a húgom, hogy végre békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyünk haza anyámékhoz a párommal, a húgom a fejébe vette, hogy majd én ráveszem apánkat, menjen az egész család standra. Mondtam, hogy nem, de nem száll le rólam. 10 éve nem voltam strandon, de csak pofázik, hogy vannak nálam kövérebb nők, akik strandolnak. Vagy csak nézőnek jöjjek, majd a párom fürdik. Mondtam, neki fürdőgatyája sincs, de nem baj, vegyünk. Mondtam, hogy anyagilag sem engedhetjük meg, de nem gond, győzzem meg apám, majd ő kifizeti... Egyet mondok, kettőt felel rá és szerinte én keresem a kifogásokat. Az agyamra megy ezzel... Hogy milyen jó kikapcsolódás, stb. 16 évesen komolyan hogy lehet valaki ilyen ostoba???

23N


2012. ápr. 28. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem ostoba, nem is értem, hogy mondhatsz ilyet a testvéredre.

Csak szeretne egy családi programot. Egyébként ezek tényleg kifogások, úgyhogy igaza van. Mondd azt, hogy nincs kedved, és utálsz strandra járni.

Egyébként a problémádat megértem, én sem járok strandra, de inkább örülnöd kéne, hogy a húgod veletek akar szórakozni.

2012. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, a húgom csak magára gondol, ez az egész róla szól, mert világ életében strandmániás volt.

Nem érti meg, hogy jelenleg mi örülünk, ha kajára telik, nemhogy majd belépőjegyre költök. Apám meg megint nem az a fajta, aki szívesen költ ilyenekre. És anyám sem dolgozik jelenleg, nekik is minden kiadást meg kell fontolni, csak húgom egyszerűen nem fogja fel, hogy apám sem úgy sz*rja a pénzt. Azt hiszi, a pénz kiapadhatatlan, és a szórakozás az első.

2012. ápr. 28. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg találjon nyári munkát magának amiből mehet strandolni. Akkor megtiltva sincs s csak rajta áll tud-e rá pénz szerezni meg egy barátnőt hozzá.
2012. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!