Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondhatnék? Nem engedik meg.

Mit mondhatnék? Nem engedik meg.

Figyelt kérdés

Diákmunkákat keresek és a szüleim azt szeretnék ha a faluba jönnék söprögetni az utcát havi 40 ezerért.

Én Budapestre szeretnék menni a mekibe vagy valahová ,ott sokkal többet fizetnek.

De nem akarnak elengedni mert messze van(nincs is)meg csak úgy azt mondják jó lesz nekem itthon is.De magántanárhoz szeretnék járni ,hogy felvegyenek az egyetemre amelyikre szeretnék járni.Ők nem fogják nekem fizetni ezért kell nekem egy jól fizető diákmunka.

Mivel győzhetném meg őket?


2018. jún. 8. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Szia Sorstárs!!!


Nekem tavaly nem engedték meg, hogy fürdő recepciós legyek, pedig van hozzá nyelvtudásom, mert hogy szégyent hoznék rájuk, meg elszámolnám magam. Egyik se igaz és álommeló lett volna. Jól jött volna ahhoz, hogy stewardess legyek,munka tapasztalatnak. Helyette ültem a dögmeleg irodában, fele annyiért.


Szerintem nem kellene beleszólniuk, mert neked kell minden nap elmenni oda és nem nekik. Ettől függetlenül nálunk is ez van.

2018. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Diákmunka alatt mit értünk, havi hány óra?

És hol laknál, mennyiért, és mennyit ajánlottak ebben az állásban? Mert szerintem a mekis fizetés nem elég a pesti megélhetésre, tehát a tanárt sem tudnád fizetni.

2018. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha elmúltál 18 fogod a jelentkezésedet és mész.
2018. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
És a közelben lévő meki? :)
2018. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

A mekiben 760 orankent at kaptam tavaly itt pesten de ellegge rabszolga munka nehogy azt hidd hogy olyan jo 8 oran keresztul 50 fokban a sultkrumplit sutogetni ;)

Gondold át

2018. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja es en is diakmunkaban voltam ott

Utana elmentem raktarozni egy nagy ceghez 1500 oraberert ... hetvegen 2x annyit fizettek mint hetkoznap

2018. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ja es ha feljossz ide pestre akkor valahol laknod kell enned kell ..... azt hogy gondoltad?
2018. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6: Úgy érted, hétvégén nettó 3000/óra?

Ott vagy még? Van felvétel?..:)

Melyik cég?

2018. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
A családfő, az családfő...legyél az te is
2018. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az utazásra is gondolni kell, hogy mennyi pénzt vesz el, mikor végeznél stb. Pl hogy ha nagyon kint laksz akkor lehet hogy nehezen tudnál későn haza menni. Ilyeneket is mérlegelni kell.
2018. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!