Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bíznak bennem a...

Miért nem bíznak bennem a szüleim? Sos 16l

Figyelt kérdés
Anyámék semmit nem engednek meg nekem és nem értem miért. Jól tanulok (4,2) az átlagom tizedikbe versenyszerűen sportolok itthon segitek mégsem akarnak semmit megengedni. Kimenni szórakozni úgy mehetek ha fél 12 kor itthon vagyok és szólok ha hazaértem, mikor baràtnőimet 2-3 ig is elengedik... holnap lesz esküvő barátom családjánál 3 kor kezdődik az esküvő úgy volt hogy 1 re megyek át és ott elkészülök náluk de apám kitalálta hogy nem mert ne legyek rib.. ne öltözzek át ott hanem itthon készüljek el és 3előtt 10percel átvisz (mert nem egy városban lakunk) mi a jó isten csináljak már mert egyszerűen annyira lekorlátoznak minden téren hogy legszívesebben felvágnám az ereimet. És ezt komolyan mondom

2018. jún. 8. 22:02
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
73%
Ilyenek miatt eret azért ne vágj. Még csak 16vagy, majd engednek többet is.
2018. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

"Anyámék semmit nem engednek meg nekem"

"Kimenni szórakozni úgy mehetek ha fél 12 kor itthon vagyok és szólok ha hazaértem"

"itthon készüljek el és 3előtt 10percel átvisz"

Azért ez elég messze van a semmit nem engednektől.

2018. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Úr isten egy darab vodka narancs kérlek😂 Mikor a velem egy idősek szét hányják az utcát és részegen összefekszenek mindenkivel😀 Ezt meg megiszom 1 óra alatt azt kalap kabát😀 De megint túl értelmes embereket küldött a sors👌🏼
2018. jún. 8. 22:29
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

16 évesen az volt a legnagyobb bajom, hogy a szüleim közölték velem: már túl idős vagyok, nem kapok több legót.

Te meg iszol valami gyengét. Besz@rok. :D


Szerintem semmi gond nincs azzal, ahogy a szüleid fognak. Ne az éjfél környékén széthányt korosztályodhoz hasonlítsd magadat. A leírás alapján a szüleid nem fognak téged rövid pórázon. Ha valami nem tetszik, üljetek le, beszéljétek meg.

2018. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
a gyakori nem a valóság..
2018. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Próbáltam már leülni, és beszélni velük, mivel értelmes embernek tartom magam és először ezzel próbálkoztam de mindig az lett a vége,hogy gondolkodjak el, és tanuljak jobban..
2018. jún. 8. 22:38
 7/29 anonim ***** válasza:
21%
van ország aholo 16-tól lehet piálni .. 1 két tollvonás lenne és akár itt is lehetne így. szóval ezzel ne jöjjön senki. 1 két kortytól nem lesz baja.
2018. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
Abban miért nem hasonlítod össze magad, hogy te rosszabbúl tanulsz, mint a legjobb?
2018. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Jogos😀 Csak a negyedik legjobb tanulója lehetek ah osztálynak, tényleg mekkora szar vagyok😔
2018. jún. 8. 22:47
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Mondd azt, mint húgom anno. Anyu sokkal biztonságosabb reggel világosban hazajöni házibuliból, zenés szórakozóhelyről, mint barátnőkkel mászkálni az éjszakai utcán, Később meg: anyu sokkal biztonságosabb, ha itt alszik nálam egy megbízható srác, mintha éjszaka zenés helyeken kicsit becsípve pasiznék.
2018. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!