Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bíznak bennem a szüleim?

Nem bíznak bennem a szüleim?

Figyelt kérdés
Nem bíznak bennem a szüleim... 17 éves lány vagyok és szüleim nem bíznak bennem. Szerintük hazudok mindíg. Azt hiszik hogy van barátom pedig nincs,azt hiszik hogy barátnőm helyett bulizni járok stb. Hallottam már az anyám szájábol olyat is,hogy milyen jo lenne ha fiú lettem volna... azt is akart. Egy huszon éves barátjukba jobban megbiznak mint bennem és ez rosszul esik.. Szerelmi életem sem tisztázott.. miért van az ha egy családi vita közepette ugy rám tör a sírás,mikor nem akarom?!

2015. okt. 16. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőlük, hogy mi miatt nem bíznak meg bennem? Mondjanak konkrét példát, hogy mi által veszítették el a bizalmukat irányodba. A választól függően folytatnám a beszélgetést. Ha jogos, bocsánatot kérnék, és megpróbálnám elnyerni újra a bizalmukat, ha nem jogos, akkor meg tisztáznám a félreértést.
2015. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ugy érzem nem tettem semmi olyat amiért okuk lenne nem bizni bennem. Csak egyszerüen ennek a gyereknek jobban hisznek. azert mert fiu?!
2015. okt. 16. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Régebben is ilyenek voltak? Bizalmatlan szülők miatt nem éri meg sírni...
2015. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindig
2015. okt. 16. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak szülők akik abban lelik örömüket hogy folyton a kölyküket zaklatják. Nem kellvelük foglalkozni.
2015. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!