Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem értenek meg és...

A szüleim nem értenek meg és nem is akarnak megérteni. Mit csináljak?! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanában a szüleim nem értenek meg. Ha rossz jegyet hozzok haza és mondom nekik hogy egyszerűen nem tudok tanulni..nincs idegzetem bemagolni az anyagot..akkor mit csináljak? És akkor azt mondják hogy ne feleseljek...itthon úgy beszélnek velem mint a kutyával az összes házi munkát én csinálom meg...és ha 1nap pihenni szeretnék már az is baj nekik nem engedik hogy pihenjek...meg egyszerűen nem tudják megérteni milyen nehéz időszakban vagyok. Már kb.1hónapja annyit beszélgetek velül csak hogy hello szia..és ennyi mert hiába mondtam el a problémám ha nem értik meg...már nagyon elegem van az egészből. Gondolkoztam azon hogy elmegyek itthonról de az nem megoldás..
2018. jún. 9. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Na mesélj, mi az a nagy probléma ami miatt "nincs idegzeted" tanulni? És mindjárt elhiszem hogy te viszed a háztartást.. Itt csak úgy nyüzsögnek a hamupipőkék.
2018. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Na mesélj, mik a világnagy problémáid?
2018. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

"itthon úgy beszélnek velem mint a kutyával"


Mi a kutyával is szépen beszélünk, mert nálunk a kutya is családtag (és vannak még ezzel így nagyon sokan). 😃

2018. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi idős vagy? Sajnos nem ismerjük a szüleid részéről a sztorit. Lehet nem is vetted észre, de megbàntottad őket valamivel...
2018. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudsz tanulni... jó lehet menni wc-t pucolni. Ennyi.
2018. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy. Ennyi a probléma. Sajnos én is ilyen voltam. Sőt meg merem kockáztatni hogy mindenki más is! De egyet elárulok neked kedves ifjú 4 műszakban sem jobb dolgozni úgy hogy még ünnepnapokon is megy az ember dolgozni. Igen a karácsony és a szilveszter is ide tartozik! Magadért tanulsz nem szüleidért! Ne végezd úgy mint én! Nem jó gyárban dolgozni. Mondjuk ha ugyan ilyen soviniszta vagy mint én akkor ezt is szereted csinálni. :D De nem buli 6 napon keresztül + ha kicsit több pénzt akarsz 7. nap is bemenni dolgozni hajnali fél 4 keléssel hogy be tudj menni dolgozni 5 órára. Csak gondolkodj el ezen egy kicsit!
2018. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!