Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan szülőről, anyáról aki elveteti a saját lányának a gyerekét csak mert az ''zabi'' gyerek?

Figyelt kérdés
Szerintem azér az ilyen az nem anya....
2018. jún. 10. 06:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
20%

"az osztályfőnök neked is beszelt róla, mivel a munkájának része volt, max te nem figyeltél"


Emlékezhetek én jobban a saját életemre? Nem beszélt soha az ofőnk a szexről. Csak a biosz tanár beszélt róla biológia órán.

2018. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Látom itt szinte senki sincs tisztába a háttérrel és csak ''üresbe'' dobálja a szavakat de persze megszokott az emberek láthatatlanba kitudják myitni a szájukat de mi van ha szemtől szembe van vele de mindegyis mert úgyis csak megmagyarázzák a dolgot elmondom mégegyszer az érthetetlenek kedvéért amit Idáig leírtam és folytatom hogy mégjobban tisztába legyetek vele :

A barátnőm aki most 24 éves 18 évesen volt egy barátja akitől ugye lett gyereke de mikor a srác megtudta , hogy gyereke lett a barátnőmet akkor ott hagyta de viszont mondta neki hogy azért a gyerek tartást fogja fizetni neki. Itt jön a bökkenő amit itt egyesek VICCNEK tartanak az anyja küldte el a Saját lányát abortuszra hogy vetesse el a gyereket a párom akkor egyáltalán nem akarta elvetetni mert ő igen is megakarta tartani és megsúgom hogy KÉPZELJÉTEK el VOLT munka helye és a mai napig ott dolgozik csak gondolom meg súgóm itt az ''egyetemista '' agyuaknak ahogy magukat tartják volt munka helye mert volt munka helye és 100 fölött simán megvolt a fizetése közel a 200 zat megkapta veszekedett is az anyjával hogy ő megakarja tartani és az anyja erőszakolta rá hogy vetesse el a gyereket utánna a párom meg nagyon is sírt hogy ez történt és igen képzeljétek hogyha meg lenne a gyerek és úgy jöttem volna vele össze ugyan úgy éltem volna velük az életem és segítettem volna a nevelésébe és itt a dráfa látos anyjáról lett volna a kérdés hogy erről mi a véleményetek tisztelt diplomás egyetemisták mielőtt megint a kérdéstől eltérő majdnem tartalmilag lényeges választ adtatok ... Szóval még egyszer felteszem a kérdést ez után mégegyszer , hogy mi a véleményetek az ilyen anyáról akit ti nagyon védtek...

2018. jún. 10. 21:06
 33/34 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, felnőtt emberre, akinek saját keresete és lakhatása van, senki nem kényszeríthet abortuszt. A csajod nagyon áthajított a palánkon ezt jobb ha tudod... Még kiskorút sem kényszeríthetnek abortuszra, nemhogy egy nagykorút. Ez mese habbal, amit neked előadott.
2018. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy jó hazug lánya van, ha igy át tudta baszni a fejedet.... És nem, tizennyolc évesnek nem kell gyerek, Nincs saját otthona, nincs biztos háttere, az anyja meg nem köteles eltartani az ő gyerekét. És jó duma hogy dolgozott, de lópikulára sem lett volna elég amit a terhessége alatt kapott volna. Vagyis ha megtartja, a létbizonytalanságra szül.
2018. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!