Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnátok...

Szülőként mit szólnátok ahhoz, ha a 16 éves lányotok azt mondaná, hogy "Isten nem munkára teremtette ezt a testet"?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 22:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%
Csak nevetnék rajta mert 16 éves fejjel én is mondtam hasonlókat, és rá pár hónappal később mentem diákmunkára :D
2018. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
87%
Megállapítanám, hogy örökölte a humoromat. :)
2018. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
33%

hát 17 vok szuleim aztmondanak oke ha nem segitesz és tanulni sem tanulsz akk go dolgozni, oda se?? akk go out és megleszel, ők életre akarnak tanitani és nem arra h hogyan ne dolgozzak,

és hozza kell tenni h apa is igy jart :D (szulei volt h kitettek pár napra xy miatt), és oszeszedte magat, siofoknál kézizett, valami német kupáig elvitte, rá kb 15 évre milliomos vállalkozo lett a 2008-as válságig? nem eltartottak.. szulei alapbolis szegenyek voltak amugy, (anya egyetemem tanult es dolgozott=>nem lett vállalkozó :D)

vagyis ha akarod h a talpára álljon kell eselyt adni rá h gyakorolja, ill meg is tegye

eddzek és énse attol leszek kemenyebb h nem eddzem a testem, és a szintenem már sokszor fájdalom is van benne, kemeny munka, jo eredmeny, 16evesen tanuljon, aztan nemtom, apa se 20evesen lett válalkozo


bocsi erdekes a pelda, meg a felfogas se mai ideologia, tartsuk el, adjunk meg mindent, ez eddig jo, de sok gyerek/szulo eltulozza kicsit, és sok az életképtelen

bocsi :)


ui: ense kapok meg mindent akarmennyi is a bevetel, kemenyen dolgozom, mint eddzesen, mint akarhol-de csak ami erdekel :D

2018. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondanám neki, hogy senki másét sem.
2018. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
48%
Akkor éhen halsz.
2018. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
38%
Igaza van
2018. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%
"Te személyesen beszélgetsz Istennel, hogy ezt tudtodra adta? Ha igen, akkor ide a drogot". Kb. Vagy azt, hogy "mi meg igen".
2018. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%

Ha "nem munkára teremtette", agyad meg nincsen,

akkor mégis miből akarsz megélni majd??!

2018. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%
Hát én első körben azonnal kitérnék összes ateista, vallástalan hitembőo, hogy a lányom így figalmaz. Aztán igazat adnék neki. És valóban. Nem dolgozni kell, hanem megélni. Keress olyan megélhetést, amit szeretsz, és kvázi máris nem dolgozol.
2018. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%
Ezt a Rém rendes családból a Kelly mondta Budnak.
2018. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!