Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnátok...

Szülőként mit szólnátok ahhoz, ha a 16 éves lányotok azt mondaná, hogy "Isten nem munkára teremtette ezt a testet"?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 22:07
1 2 3 4
 31/35 AttilaLIX ***** válasza:
29-es beirónak üzenem;nagyon köszönöm a véleményedet.és köszönöm a dijazàsodat is.miszerint küldtél dollárt. Majd megirom a póstacimem.légyszi csekken továbbitsd a dráda értékelésed. Te minden bizonnyal nem fizikai munkáböl élsz.igy a véleményed is politikus szinvonalú.vagyis még az elégséges számot sem éri el. Végtelenül sajnàlom.hogy a maélő fiatalság ijen csökkentett elmével rendelkezik. Ezért tart itt az ország.....ahol tart. Valahogy hiányzik egy középút.itt értettem;tizteletadás.viselkedés.munkához való hozzàállás.gyermeknevelés.és nemutólsósorban FIZETÉS....melyből tiztességgel nyugodtann élhetnénk.
2018. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 AttilaLIX ***** válasza:
A 29-nek még üzenem ;; öcsém......a nevem utáni LIX aztjelenti 59.vagyis ekkor születtem........ÖCSÉM !!!!!
2018. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szarok rá tesó. A kor az egy állapot, semmi több. Attól meg pláne nem leszel több, hogy római számokkal villogsz gyk-n.

Én 34 vagyok. És akkor mi van? Jaaa tudom, ha nem b@$z oldalba valami barom, és nem hagyom ott a fogam, akkor kb 20 évvel több van nekem hátra mint neked. De semmi több.

És igen, én fölöslegesen nem sokkolom magam olyannal, amit nem szeretek. Félreértés ne essék, nem vetem meg a fizikai munkát, sőt, többre tartom, mint a szellemit, de ha nem muszáj, akkor nem erőltetem meg magam se szellemileg, se fizikailag. Ülök az autóban, gurulok, vezetek, és keresek. Szeretem csinálni, jól elvagyok benne, így kvázi nem is dolgozom. Ha neked a munka csak szenvedés lehet, sajnállak, hogy nem találtál olyan melót, amit szívesen csinálsz, ahova nem nyűg bejárni. Tudod, én nem utálom a hétfőket, mivel hétfőnként nem is dolgozom, nincs klasszikus értelemben vett főnököm, a papírmunkát elintézi a könyvelőm havi szaros ötezerért, és kész. Nincs idegzetem irodában ülni és gépet nyomogatni, számokkal bűvészkedni, akarja a bánat megerőltetni magát, ha seggen ülve, kormányt tekergetve, gondolkodás nélkül, kényelmesen, telót nyomogatva, filmet nézve, vagy épp zenét bömböltetve is meg lehet élni. Ha meg téged a munka tesz boldoggá, egészségedre, szarok rá. Én nem akarom előre vinni, vagy megváltani a világot, amúgy is utálom a változásokat. Ellébecolok, jól érzen magam, eltengődök a világban, és qrva jót röhögök azokon a barmokon, akiket a feszített életvitel, a túlhajszoltság miatti stressz majd' szétvet. Ja, és mélységes szánalommal nézek rájuk, mivel a legtöbben, a tanult emberek legalább 90%-a gyakorlatilag azért tanult, hogy a maradék 10%, javában bunkó, beképzelt parasztnak a csicskája legyen. Kössz, ebből nem kérek.

2018. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Igaza van. Isten semmire sem teremtette a testet, mert "Isten" nincs. Nem is volt, de nem is igen lesz.
2018. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Minden gyerekem veri a harmincat, de ilyen helyzetben azt mondtam volna; majd rádöbbensz, kislányom!
2018. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!