Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hagyjam figyelmenkívűl...

Hogyan hagyjam figyelmenkívűl a szüleim folyamatos cseszegetéseit?

Figyelt kérdés

Egy teljesen kitűnő tanuló, három nyelvvizsgával,jogosítvánnyal rendelkező lány vagyok, aki az utóbbi 4 évben sokat is fogyott,szóval ezeket sorolhatom az érdemeim közé.

Tudom,hogy azt,hogy ezeket megszerezhessem nagy szerepe volt benne a szüleimnek, főleg a pénzüknek persze, szóval hálásnak kell lennem, de ezek az eredmények mellett se vagyok sosem elég jó.

Mindig is feltételhez kötötték a szeretetüket,jó jegyekhez,szépséghez stb.

Így jelenleg itt vagyok 18 évesen eléggé szeretetéhesen és kissé önbizalomhiányosan, de továbbra sem jó semmi.

Ha mondok valamit az a baj.

Ha nem beszélek az a baj.

Ha vannak barátaim az a baj.

Ha nincsenek az.

Ha elmegyek velük rosszul érzem magamat a társaságukban, de ha nem, akkor bűntudatot keltenek,hogy miért nem vagyok hajlandó velük menni.

Sosem jó semmi, semmi sem elég,mindenben a rosszat keresik. Annak ellenére,hogy ebben nőttem fel, még mindig rosszul esik. Van valakinek tapasztalata,hogy hogyan hagyhatnám figyelmenkívűl a szavaikat?



2018. jún. 16. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A szex MAGÁNÜGY,tehát senkire se tartozik!
2018. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4-es: a rendtevés az alapvető dolog. Figyeld meg, sokkal jobban fogod magad érezni a saját szobádban, ha ott mindennek kialakítod a helyét. Én csukott szemmel mindent megtalálok a lakásomban, ha rendetlenség lenne körülöttem, abba bele is halnék.
2018. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki a saját szüleinek nem tudta elmondani, megmutatni, hogy mihez van tehetsége, az miért a gyakorin panaszkodik, hogy a szülei cseszegetik?
2018. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#13 Talán mert a szülei megfelelési kényszert neveltel belé.
2018. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!