Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kapunyitasi pánik? Mi a...

Kapunyitasi pánik? Mi a velemenyetek arról, aki 32 évesen megint elkezd egy iskolát, és a szülőkkel el?

Figyelt kérdés
Ez csak egy kibúvó, hogy ne kelljen önálló életet kezdeni? A szülők támogatják. Már van diplomája, párkapcsolata, mégsem lép semerre, inkább tanulni kezd ismet. Mennyire jellemző ez ma a 20-as, 30-as korosztályra?
2018. jún. 19. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Az még rendben van hogy elkezd egy iskolát, de az hogy 32 évesen szülőkkel él, szerintem szánalmas..
2018. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Egy 20 éves teljesen más kategória mint egy 38 éves. Az utóbbira lassan a kapuzárási pánik jellemző.


Tanulni bármilyen életkorban érdemes, de azért 30 felett lehetőleg munka mellett. A párja mit szól ehhez?

2018. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Igenis is lehet otthon lakni csak sokan irigyek mert a saját kapcsolatuk fos a szulokkel és egy koszos albérletben nyomoroghatnak,én 19 évesen tipliztem le..
2018. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Dolgozni dolgozott már valaha? Mert ha munka mellett tanul akkor nincs baj, ha viszont még életében nem dolgozott az nagy baj.
2018. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Azt tedd,ami jolesik es jo Neked!
2018. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha nem zavar, hogy nem vagy férfi, csak egy infantilis parazita, akkor hajrá.
2018. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azon csodálkozom, hogy (még) van párkapcsolata.


Nekem biztosan nem kéne egy ilyen kiskamasz, akinek derogál dolgozni és anjáékon élősödve inkább "tanul".


Ami marha ciki lesz, ha anyjáék megöregednek, meghalnak, na, akkor mihez kezd a csecsemő?

2018. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*anyjáékon
2018. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van 32 éves ismerősöm, aki az anyjáékkal lakik. Igaz, semmilyen iskolát nem kezd el, ellenben nem is dolgozik. Nem is fog... (Pszichésen és fizikailag is le van pusztulva. Konkrét baja nincs, egyszerűen csak... olyan szerencsétlen, na.) Nála szintén azt elemezgettük, vajon mi lesz, ha a szülők meghalnak.
2018. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Most oszinten a mai vilagban Magyarországon ki tud kiperkalni egy sz..os panellakas alberletre havi 160-200ezret Pesten?

Es ebbol meg hol van a ruha, a kaja es eggyebek.

Magyarországon ki tud vásárolni maganak 30 koruli evesen, házat, lakást segitseg nelkul, hitel nelkul?

Nyilvan azok tudnak akik havi 2 milliot keresnek kb.de az a reteg meg nem arulja el hogy milyen foglalkozassal, de az biztos hogy alkalmazotti berbol soha nem tud lakast venni a Magyar ember.

2018. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!