Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy többször zaklattak szexuálisan?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Anya, apa. Tudjátok ez nagyon nehéz nekem, de szeretném ha támogatnátok engem a továbblépésben és megbízok bennetek. Tudjátok hogy soha nem hazudnék ilyesmiben és szeretném ha a helyén kezelnétek a helyzetet. XY többször is szexuálisan zaklatott.
2018. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha bízol bennük, nekik mondd el először. Ez a tény a későbbiekben segíthet.

Ha nem bízol a szüleidben, még mindig tehetsz önállóan feljelentést a zaklató ellen, hívhatsz fel lelkisegély-szolgálatot. Ilyenkor mag az hasznos, hogy íme igaz, amit mondasz, mert pl. a rendőrség elkezdett nyomozni stb.

2018. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Az attol fugg h tenyleg zaklattak e, vagy csak rad mert nezni vki a discoban?... nem mind1.
2018. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen, ird már le mit jelent az hogy szexuálisan zaklattak.
2018. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rég történt, csak most kezdtem el feldolgozni ezt a pszichiáteremmel és folytonos rémálmaim és paranoid gondolataim vannak.
2018. jún. 24. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
61% 71% Ja majd ti megmondjátok, mit érezhet zaklatásnak a kérdező...nyomorultak.
2018. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
" most kezdtem el feldolgozni ezt a pszichiáteremmel " => pszihiáterébe jobban bízik mint a saját szüleiben?
2018. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Nyilvan.

Az ember a pszichológusnak/pszichiáternek bármit elmondhat, a saját szüleinek viszont értelemszerűen nem.

2018. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ezt jelentetni kellett volna már akkor, meg nem most gondolkodni azon, hogy zaklattak. Azonnal lépned kellett volna. Mondd el egyszerűen és mehet ügy belőle, vagy, ami lesz.
2018. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a kérdést légyszíves tedd fel a kezelőorvosodnak. Ő ismeri a helyzetet, ismer valamennyire téged, ő jobban fogja tudni, hogy mondd el, vagy hogy elmondd-e egyáltalán.
2018. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!