Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól teszem, ha ilyenkor...

Jól teszem, ha ilyenkor vissza szólok anyukámnak?

Figyelt kérdés

20 éves múltam,több mint 3 éve van barátom,anya viszont egyáltalán nem kedveli,ha nálunk van a barátom,anya leszólja,hogy milyen egyszerű parasztgyerek. Próbáljuk úgy megoldani,hogy inkább én menjek hozzájuk.

Tegnap este anyukám rá akart beszélni,hogy jöjjek össze egy olyan fiúval,akit ő kedvel,egyik munkatársával. Mire én eléggé felhúztam magam,és határozottan megmondtam,hogy ne beszéljen nekem a barátom ellen. Természetesen ő sértődött meg. Utána még én éreztem magam rosszul,pedig szerintem nem voltam bunkó,csak már elegem lett,hogy azt mondogatja 20 évesen leragadtam a barátomnál, szerintem amíg nekem es barátomnak jó,addig kell együtt lennünk,nem addig amíg más mondja meg.

Barátomat is folyton megbántja,úgy hogy észre sem veszi.

Barátom nagyon szeret engem,csak ezért tűri el anyának ezt,hiába szólok neki,fel se fogja.

Olyan fiúra akar rá beszélni ,aki 5 évvel idősebb,de a legfontosabb az,hogy nem érdekel engem a fiú.

Ilyenkor ti mit tennének? Egyáltalán jól teszem,ha vissza szólok?(nem bunkón,de határozottan)


2018. jún. 29. 06:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen szülőket, az én fiamnak is volt olyan barátnője, akiről azt gondoltam, nem való hozzá, de soha nem mondtam neki és a lánnyal se éreztettem, ha nálunk volt. Rájött ő magától is egy idő után. 😃
2018. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!