Hogy segitsek anyukamnak?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje veszekednek a szuleim, es most van az hogy apa elkoltozik egy masik nohoz. Viszont anyu nem birja ezt elviselni, ami mondjuk ertheto is, de hogyan tudnek segiteni hogy egy kicsit jobban erezze magat? Nem birom nezni ahogy igy szenved :( 15/l

2018. febr. 18. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Támogasd mindenben, segíts a házimunkában, légy kedves...mást nem igazán tudsz tenni, ezt nekik kell megoldaniuk.
2018. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom most anyud ugrik mindenre, legkobb ha nem vagy szem előtt. Húzd egy kicsit meg magad, ebben a helyzetben a vigadztalás a legrosszabb. Biztos nem szeretne sírni előtted. Minél előbb túl kell esni ezen ha már végképp elromlott a házasság. Ha majd ketten maradtok, akkor legyél figyelmesebb, próbálj a kedvében járni.
2018. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon aranyos vagy, hogy segíteni szeretnél neki!

Beszélgess vele sokat, öleld meg, puszild meg és mondd neki, hogy rád mindig számíthat, Te mindig ott leszel neki.

Ahogy írta az első is, próbálj sokat segíteni a házimunkában. Kérdezd meg, miben segíthetsz.

Esetleg találj ki közös programot (bár nem tudom mennyire van kedve kimozdulni). Menjetek sétálni, kávézni, kólázni :)

2018. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én támogatnám őt és igazából vele is aludnék, hogy érezze éjszaka sincs egyedül. Biztos megszokta, hogy sosem alszik egyedül és szerintem jól esne neki, ha törődnél vele így is…
2018. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele,vigasztald,önts bele lelket.Menjetek együtt valahová.Érezze fontos neked.Nem tudom milyen mélységekben szoktatok beszélgetni vagy mennyire őszintén de most éreztesd vele ,hogy ott vagy mellette mint egy kis felnőtt.Most ő támaszkodhat rád.Reméljük gyorsan rendbe fogtok jönni!
2018. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,és ha hevesebben reagál ,csúnyán szól neked ,ne vedd magadra,biztos nagyon ideges,szomorú .
2018. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!