Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám homofób azt mondta ha...

Anyukám homofób azt mondta ha kiderül, hogy meleg vagyok kidob othonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minap beszélgettem anyukámmal a melegekről, mert kiakadtam deríteni, hogy hogy reagálna arra ha megtudná hogy meleg vagyok. Márpedig ez a helyzet. Eddig nagyon jó volt a kapcsolatunk szinte mindent megteszéltunk egymással. Nem akarom , hogy ez a kapcsolat nagyon megromoljon de félek , hogy tényleg kidobna. Esetleg van valami ötletetek ,hogy hogy tudnám beadagolni neki? Vagy felejtsem el és hazudozzak tovább?

Előre is köszi a válaszokat . 17/L


2018. júl. 2. 20:54
1 2
 1/20 anonim válasza:
33%

Egy év múlva felnősz, ha tényleg emiatt kidobna, ne is maradj tovább.

Mindenképp mondd el.

Nem fog kidobni.

2018. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
13%
Szerintem állj elő,és mond meg neki!Ha hazudsz attol nem lesz jobb ugyanis előbb-utóbb úgy is kederűl...Kidobni meg nem hiszem hogy kifog ugyanis a fia vagy,és el kell fogadjon úgy ahogy vagy!
2018. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem kötekedés képp de lány vagyok. Az a baj, hogy kijelentette, hogy ha esetleg hazahoznék egy lányt akkor abban a pillanatban repülnék othonról.
2018. júl. 2. 21:08
 4/20 anonim ***** válasza:
21%

Mondd el neki frissiben.

Amint elküld, ellenvetés nélkül menj is, kulcs nélkül, egyenesen a rendőrségre.

2018. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

És azért tanácsolom ezt, mert én nem volnék hajlandó megküzdeni a szüleim mentális problémájával, küzdjön meg vele a hatóság!

Ha 17 évesen kidob, az egyértelmű bűncselekmény: ez a legrentábilisabb módja Számodra annak, hogy szembesüljön avval, hogy VELE van probléma, és kényszerrel változtasson, és ezen ne Te munkálkodjál.

Ablakon kidobott energia volna részedről.

2018. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Én azt javaslom, hogy amíg otthon laksz, ne mondd el anyádnak. Majd ha elköltözöl, elmondhatod, akkor már nem tud kidobni, egy idő múlva meg biztos feldolgozza.

Apám homofób, de iszonyatosan, hála isten, hogy én nem vagyok meleg, nehéz dolgom lenne mellette.

2018. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Hazudj,a saját érsekedben addig mig nem tudsz önnáló lenni. Fiatalok tanuljatok meg őnzőnek és rafináltnak lenni,főleg ilyen környezetben jobb hazudni mindenről. Ha már nem függsz lehet beszélni,de akkor dse fontos,mert a hálószobához a volt családnak szülőnek se sok köze van én se kötöttem a szülők orrára h szexkapcsolataima voltak egyetem alatt meg utána is,mert nem érdekelt akkortájt a karierrem cégem elinditásánál a tartos kapcsolatos macera..
2018. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Ne mondd el addig, amíg nem állsz készen az önálló életre.(Lelkileg, anyagilag)
2018. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2018. júl. 2. 22:10
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Rossz érzés lehet, sajnálom, hogy anyukád így áll hozzá!


Úgy dönts, ahogy neked a legjobb. Nem vagy köteles elmondani neki, sem jogilag, sem erkölcsileg, sem sehogy. Nem tartozik rá.

Szerintem én kivárnék addig, amíg nagyjából önálló leszek anyagilag, és csak akkor mondanám el neki (ha elmondanám egyáltalán) Így akkor sincs katasztrófa, ha tényleg kidob otthonról.

2018. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!