Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj ha elmentem a játszira a...

Baj ha elmentem a játszira a gyerekem apjával és a közös lányunkkal?

Figyelt kérdés

1 éve külön élünk a gyerekem apjával. Nekem azóta lett új kapcsolatom. Neki is voltak női, de azért sokáig újra akarta kezdeni. Külföldön dolgozik, most itthon van pár napot. Közösen soha nem járunk sehova. Kislányunk, aki 4 éves kérte, hogy anya apa vigye el az új játszira. Páromnak elmondtam, h mit szolna hozzá ha expárommal elmennék a játszira max 1 órara meló után. Teljesen kiakadt, h én ezzel alázom őt. Semmibe nézem.

Soha nem járunk exemmel és a gyerekünkkel közösen sehova, de láttam a lányomon h szüksége van erre. Én elmentem... fogta az apja és az én kezem is és nagyon boldog volt.

Tényleg rosszul döntöttem h elmentem? Lányunk most az apjával, én meg a páromnál és egymáshoz sem szólunk.


2018. júl. 3. 20:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
A gyerek az első, ezt a párodnak is tudnia kéne. Semmi rosszat nem csináltál.
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem durva megcsalás a sztori, menjetek együtt, akár négyesben (te és az ÚJ párod, az EXED meg az ÚJ párja)
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
A leheto legjobbat tetted! A parod meg szimplan feltekeny lett a lanyod pillanatnyi boldogsagara! Az en esetemben sajnos nem tudtak felre tenni a buszkeseguket es a mai napig bant. De Te/Ti maradando elmenyt okoztatok a kislanynak!
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
A TE saját gyermeked. A párodra inkább nem írok jelzőt, hogy mi, ha ebben akadályozni akar s bármi rosszat lát a dologban. Erősen elgondolkodnék ezen a kapcsolaton, nálam a szülő és a gyermek eléggé olyan dolog, hogy aki a velükvaló kapcsolatomat rontani akarja, az veszélyes játékot űz. S ez szerintem így helyes, pláne egy 4 éves kicsinél.
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
bocs, ötösben a gyerekkel együtt.
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
6-ban 4-es voltam
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem egyáltalán nem baj, ha elviselitek egymást az exeddel, az egy tök jó dolog. A párodnak meg kell értenie, hogy a gyerekednek van egy apja is, akire szüksége van, mint ahogy kell neki a családi légkör is, amit bár nagyon nehéz megteremteni elvált szülőkkel, de szerintem igyekezni kell rá.

Az én szüleim is elváltak, mindkettelyüknek van új kapcsolata, viszont mikor az egyetemi nyíltnapra mentünk mindketten elkísértek, mert úgy éreztem hogy ez egy fontos mérföldkő az életemben, egy nagyon fontos döntés, amit meg kell hoznom, és szükségem volt a szüleim támogatására.

2018. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

Most fogja azt hinni a gyerek, hogy apa és anya újra együtt lesz, amiből csak csalódás lesz. Szép dolog ha kijöttök egymással, de nem parádézunk az ex-szel és nem hitegetjük a gyereket hogy minden olyan lesz, mint régen.

A jelenlegi párt is megértem, nem normális családosdit játszani és közben kivonni az egészből az új párt. A minimum az lett volna, hogy az új pár is megy.

Elváltatok és ennek ára volt.

Na ezért se kezdenék gyerekes nővel, sose tisztelne igazán és még az exférj is elém kerülne a sorban. Van elég gyerektelen nő.

2018. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Aztán ebből szokott kisülni hogy az exek szépen kefélnek gyerekvigyázás címén.Ott a sok közös emlék és a rossz dolgok halványulnak,minőségi időtöltés a kölökkel és máris ágyjelenet titokban az új pár meg megszívja.
2018. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%

#1es vagyok Nő

Másik 9 válaszolóbol minimum 6 férfi

2018. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!