Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merem elmondani a szüleimn...

Nem merem elmondani a szüleimnek hogy elmentem messze egy lány miatt mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok meglepően fiú. Megismertem az interneten egy lányt és elmentem találkozni vele egy olyan fél év után. 200 km a távolság és igazából nem mertem nekik elmondani hogy el akarok menni hozzá így hát titokban kellett elmennem. Most el szeretném mondani nekik de így már 2 dolog miatt nem fogadnák ezt el. Az egyik hogy messze mentem a másik hogy neten ismerkedtem. Anyámék ezt teljesen ellenzik és elengedni meg biztos nem akarnak oda meg is fogják tiltani hogy többet menjek oda de én ezt a lányt nagyon szeretem és nem tudnék nélküle élni. Tudom miért nem mondok le róla de ebbe kérlek ne szóljatok bele mert sokan nem érthetik hogy minek utazok egy lány miatt ennyit. Nem is akarom őt ezzel megbántani hogy nem megyek többet.

1. Szerintetek előtte lett volna jó elmondani? akkor biztos megtiltották volna hogy bárhova is menjek

2. Most utána megéri elmondani vagy várjam meg amíg 18 leszek és akkor utána már semmit nem tudnak ellene tenni?

3. Ha most mondanám el akkor lenne arra esély hogy megértenek és elengednek?

Köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 6. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
mutasd be a szuleidnek a lanyt
2016. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Nem engedik el ilyen messzire a lányt
2016. jún. 6. 17:09
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Jajj de szeretem a kamasz szerelmet :) tényleg ez amikorazt hiszitek, hogy a ti szerelmetek másabb.


Mutasd be skypen a szuleidnek, hadd beszélgessenek, aztán lehet engedekenyebbek lesznek

2016. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

15 évesen én is azt hittem, ez örökké tart és más senkit nem fogok szeretni többet :)


Ha titkolózással kezdel egy kapcsolatot a szüleid előtt, ne számíts vállveregetésre. A te korodban nem távkapcsolatra van szükség egyébként.

2016. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

szerintem ne mondd el,hogy egyszer már titokban elmentél. vezesd fel a témát,hogy szeretnél elmenni. ha rájönnek,hogy már voltál,biztosan mérgesek lesznek.joggal. így elmenni,hogy nem is szólsz róla semmit.felelőtlenség. persze megértem,hogy rossz,hogy ilyen korlátoltak a szüleid. de muszáj leszel elmondani, előbb-utóbb úgyis lebuksz,hogy titokban eljárogatsz.

szóval mondd el nekik,hogy megismertél egy lányt és szeretnél elmenni jövőhéten a városába. ha kell tényleg jó ötlet,hogy skyepon megmutasd,hogy tényleg létezik nem csak vmi troll ül a monitor mögött.. és kész. 15 éves vagy,természetes,hogy érdekel a csajozás már.

és ha tudnak róla,hogy odavagy,akkor nem tudom mitől kéne félteniük. sokan ennyi idősen kollégisták és minden héten megtesznek ekkora távot vonattal/busszal. 15 évesen miért ne utazhatnál egyedül? szóval próbáld ezt megérteni velük. de ha nagyon hajthatatlanok,akkor kérd meg,hogy vigyenek el kocsival és amíg találkoztok addig ott a városban legyenek el, délután meg hazavinnének. így biztos nyugodtabbak lennének.de szerintem ez is felesleges. de ha másképp nem megy,ezt is felvetheted.

a netes ismerkedéssel meg nincsen semmi baj. a mai világban teljesen elfogadott. rengeteg házasság született már netes ismerkedés után..én is ott ismertem meg a páromat. és még több millióan. persze vannak hülyék is,meg pedofilok a gép túl oldalán. de jelen esetben nem így van..ráadásul fiú vagy, úgyhogy téged nem is fenyeget annyi veszély,mint egy lányt.

2016. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
A szüleid is voltak fiatalok, és biztos ők is csináltak olyan dolgokat, amiket nem mertek elmondani a szüleiknek.
2016. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Milyen az, aki "meglepően fiú"?
2016. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Kamasz szerelem...Nyugodtan mond el a a szüleidnek.Nem igazán hiszem,higy 3 év múlva még együtt lesztek,meg hogy a fenébe titkolnád 3 éven át?
2016. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
26%

Ha tényleg olyan nagy dolog én simán titkolnám 3 éven át.

(Jó ez persze én vagyok)

És a szüleidnek ne mond el és többet ne járogass el hozzá.

2016. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Én 350 km-ert utaztam 15 évesen de nem titokba és aztán össze is költöztünk pár év múlva és 8 évig voltam együtt a csajjal. Szóval egyrészt nem kell a sok hülyére hallgatni,hogy nem éri meg másrészt meg manapság nem nehéz tartani a kapcsolatot másokkal szóval nagy tragédia nem lesz ha ritkán utazol el hozzá.
2016. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!