Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan volt mérges az apám...

Jogosan volt mérges az apám azért, mert ahelyett hogy neki segítettem volna délután itthon, elmentem inkább a városba?

Figyelt kérdés

Pedig megkért hogy segítsek, de ahogy láttam lett más segítsége is közben olyankor.

Amúgy a városba nem a házimunka elkerülése érdekében mentem be, már jópár napja elterveztem hogy ma bemegyek.


2015. nov. 27. 22:56
 1/4 Kövesdi Vilmos ***** válasza:
19%
Szerintem, hangoztatom hogy szerintem,ha már előtte szóltál neki, akkor vessenagára, hogy nem emlékszik rá. Ha nem, akkor jogosan, mert cserben hagytad. Megkéne beszélned vele a helyzetet, de csak ha kultúráltan tudok egymással kumonikálni.
2015. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kövesdi Vilmos ***** válasza:
30%
Helyes írás miatt elnézést kérek.
2015. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Igen, jogosan volt mérges rád.Ha valaki, főként családtag kér segítséget, akkor félre kell tenni minden egyéni erdeket, ha nem fontos, főleg ha randevúról van szó.A segítég kérésének visszautasítása nagyon nagy vétek.Majd, ha neked lesz családod meg fogod tapasztalni, hogy milyen fájdalmas is az egy szülőnek, amikor a gyermekét keservesen felneveli és az ő kérését semmibe veszik.Majd egyszer neked is részed lesz benne.Azt ajánlom, békítsd ki apádat, mert csak egy van belőle és ezután te kérdezd meg mit segíthetsz neki. :D
2015. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen jogos. Megkért, nagy ívben tettél rá. A magyarázkodás meg fölösleges, hogy nem azért léptél le, hogy ne kelljen segíteni. Kérj tőle bocsánatot!
2015. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!