Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mint lejjebb, találkozó az...

Mint lejjebb, találkozó az ember lányánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy látom, pont hasonló kérdés van, de azért nem teljesen ugyanez, és én inkább a dolog okát szeretném megérteni.

Az a helyzet, hogy nekem csak anyukám van, mi lakunk a városban, ő környező faluban. Párommal lakom, most várjuk a babát.


Anyukám ismerkedni szokott párkereső oldalakon, és ilyenkor egy itteni cukrászdába szoktak menni. Már többször előfordult, hogy amikor kiderült, neki van rokona, ugye én, a lánya a közelbeny az illető randipartner felvetette, hogy nálunk lehetnek kettesben, én addig elmegyek valahova. Anyukám ebbe sose egyezett bele, mert hát ez pofátlan dolog. Ő se akarná, én se, de a lakás nem is az enyém, hanem kizárólag a páromé, akinek csak egyszer említettem ezt a történést, utána már nem, mert ő is érdekesen nézett.


Szóval: én csak azt nem értem ebben az egészben, hogy ha szerintünk ez pofátlanság, meg ahogy látom, a hasonlót kérdező kisbabás vagy gyerekes anyuka is ilyen válaszokat kapott, akkor ehhez hol szoknak hozzá? Mert anyukámtól legalább hárman megkérdezték, és ez elég sok szerintem. Valaki az ilyent megengedi a családtagjának? Máskülönben miért mernék egyáltalán megkérdezni? Arra következtetek, valaki megengedi, mondjuk mi biztos, hogy nem!

Ti láttatok már iyet? Nálatok családon belül belefér?



2018. júl. 6. 10:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Akarnak oda is.

Ő is úgy van vele, hogy nem visz haza egy először látott akárkit, ezért találkoztak az említett cukrászdában, ami hozzánk van közel, nem hozzá.

2018. júl. 6. 13:17
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Anyud sajnos naiv a társkeresos pasik 90 % ,a térskeresos nok hetven % igenis szexet akar oda vissza csak nem írják ki h szexpartner kereso a társ kereso is. Nem cukizni romizni macerázni akar egy férfi leginkább,meghát sokan csak alja kapcsolatokat látnak maguk korul is ihy inkább csak szexre mennek férfi ls no is. Tiszteler . Ne ott keressen..
2018. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Elküldte ez a szar mobil.. Tisztelet a kivételnek de a társ keresok nagyrésze az alja proli sajnos..
2018. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%
Nálam nem férne bele. Leginkább azért, mert ha nézzék anyámat egyéjszakos kúrható lyuknak, aki meg csicska hoppra ugorjon, ahogy ők fütyülnek. Fordítva ülnek picikét a pacin.
2018. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
98%

Csak akkor lehetne ilyenről szó, ha ezt a kérdést felvető pasi először elmenne oda, ahova én küldöm.

Onnan pedig nincs visszaút...!

2018. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%

"Anyukám ebbe sose egyezett bele, mert hát ez pofátlan dolog. Ő se akarná, én se, de a lakás nem is az enyém,"


De ebbol az jon le, hogy anyukad menne, de nem a te lakasodra. Egyik palinak sincs penze egy hotel szobara?

2018. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

...te addig elmégy valahova... hmmmm...

Ne haragudj, de anyudban egy szemernyi önérzet sincsen?

Nagyon helyesen azt mondta, hogy szó sem lehet arról, hogy te szobáztass.

Én úgy küldtem volna a rabokéra, hogy értse, le is, fel is út.


Oké, ha az ilyen lapokon előfordulnak a naiv, szívvel gondolkodó gyanútlanokat kihasználó emberek, de azért már durva túlzás, amit ez az alak megengedett magának!

Párod helyében tartanék egy meghitt családi szeánszot! Kifejteném ennek a lovagias úriembernek, hogy ha igényei, elvárásai valóban komoly szándékai is vannak, akkor talán becsülné meg a hölgyet is, akit társául fogadna...és azonnal kérjen bocsánatot, tőle is, a lányától is.

Az ilyen erkölcsi nyomorék járjon a rodára, vagy --ha egy motelszobára sem telik-- éjjelente gyönyörködjön a fővárosi sakcsillagokban, de édesanyád becsületét ne gázolja!

Helyedben leülnék anyummal és felhívnám a figyelmét, hogy óvakodjon az ilyen fajsúlyú alakoktól. Akiben ilyen gondolat megfogalmazódik, attól egyéb selejtes tett sem állhat távol. Végtelenül kiszolgáltatott egy jóhiszemű, egyedülálló, szeretetre váró ember... de attól még az egészséges önbecsülésnek és gyanakvásnak is szoríthatna egy kis helyet.

Mi van pl, ha nem csak anyud jóindulatát és szívét szeretné megrabolni?

Más, ha átmeneti időre a fenti lehetőséget te, vagy ti (a párod és te ) ajánljátok fel, mert látjátok, hogy valóban nem áll más egy igazán szép kapcsolat útjában....de így...

Döbbenet!

2018. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Döbbenet valóban.

És de, van benne önérzet, de már írtam eleget a reakciójáról, és abból szerintem nem ez jön le.

Egy ilyennel se volt második randi, a bunkóbbjával befejezett randi sem.

2018. júl. 6. 17:25
 19/24 anonim ***** válasza:
21%
Számomra azért az furcsa hogy te ilyen szinten be vagy avatva anyukád pasiügyeibe.Anyukád miért nem bonyolítja mindezt úgy hogy te ne is tudj róla?Kitérnék a hitemböl ha nekem azzal kéne foglalkozni hogy az én otthonomban dug anyám (bocsika)vagy másutt.....
2018. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hát nem egy idegenről van szó, hanem az anyámról. Nálunk ez természetes. Kivel beszélje meg?
2018. júl. 6. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!