Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mint lejjebb, találkozó az...

Mint lejjebb, találkozó az ember lányánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy látom, pont hasonló kérdés van, de azért nem teljesen ugyanez, és én inkább a dolog okát szeretném megérteni.

Az a helyzet, hogy nekem csak anyukám van, mi lakunk a városban, ő környező faluban. Párommal lakom, most várjuk a babát.


Anyukám ismerkedni szokott párkereső oldalakon, és ilyenkor egy itteni cukrászdába szoktak menni. Már többször előfordult, hogy amikor kiderült, neki van rokona, ugye én, a lánya a közelbeny az illető randipartner felvetette, hogy nálunk lehetnek kettesben, én addig elmegyek valahova. Anyukám ebbe sose egyezett bele, mert hát ez pofátlan dolog. Ő se akarná, én se, de a lakás nem is az enyém, hanem kizárólag a páromé, akinek csak egyszer említettem ezt a történést, utána már nem, mert ő is érdekesen nézett.


Szóval: én csak azt nem értem ebben az egészben, hogy ha szerintünk ez pofátlanság, meg ahogy látom, a hasonlót kérdező kisbabás vagy gyerekes anyuka is ilyen válaszokat kapott, akkor ehhez hol szoknak hozzá? Mert anyukámtól legalább hárman megkérdezték, és ez elég sok szerintem. Valaki az ilyent megengedi a családtagjának? Máskülönben miért mernék egyáltalán megkérdezni? Arra következtetek, valaki megengedi, mondjuk mi biztos, hogy nem!

Ti láttatok már iyet? Nálatok családon belül belefér?



2018. júl. 6. 10:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
Én is joba vagyok Aynámmal de sose beszéltem pasi ugyrol,v h az aktuálissal merre hogy,és az ővére se vagyok kiváncs,a hálo meg az ilyen magánterület sose ertettem azokat akik ezekről beszélnek otthon,mint a kenyér vásárásról. Nekem ez kicsit meredek,elnézést.
2018. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

“Kivel beszelje meg?”

A baratnokkel.

2018. júl. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
9%
Kivel?Barátnőkkel,kolleganőkkel,még a fodrásszal is szerencsésebb megbeszélni.
2018. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%

Sok sikert anyukádnak, érdekes férfiak vannak az biztos.


Nem férne bele, nem hotel a lakásom.


Az meg, hogy kivel beszélje meg az anyuka és nem látok benne semmi extrát, nem azt ecsetelik egymásnak, hogy kivel hányszor milyen pózban.

Én is mindig elmeséltem édesanyámnak ha hasonlóan extrém, szokatlan dolog történt a randizós életemben. A nemiéletembe nincs részletesen beavatva, de azt pl miértne mesélhetném el neki amikor szórakozóhelyről úgy próbáltak hazainvitálni, hogy "a barátnőm éjszakás, nincs most otthon"

2018. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!