Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális reakció egy szülőtől...

Normális reakció egy szülőtől az, ha a gyermeke vérző sebbel elé áll és csak annyit mondd, hogy mosd le? Úgy, hogy meg sem nézte, mennyire komoly a sérülés?

Figyelt kérdés

Kb. 10 éves gyerekről van szó és egy sebről, ami akkora volt, hogy varrni kellett végül...


Régebbi dolog ez már, de még mindig bánt kicsit....


2018. júl. 6. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem. A nemtörődömség netovábbja.
2018. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem az,de sajnos sok ilyen szülő van,kell a fejpénz v épp elvárás a gyerek..
2018. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Az én esetem ennél durvább volt,már bicsánat. 5 évesen beleléptem a forró vízbe, ( ami nem tudom hogy került a lábam alá), de anyám csak annyit mondott, hogy úgy kellett, majd legjözelebb figyelsz.

Hozzátenném, ha öcsém, aki 3 éves volt, nem lett volna annyira talpraesett, hogy átmenjen a nagyihoz, lehetem volna nyomorék egész életemre

Sajnos vannak ilyen szülők. Próbálj túllépni rajta.

2018. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as. Nem hiszem, hogy ezen kéne versenyezni, nekem sem ez volt a legrosszabb, csak akkor legalább megnézte mi van, azt is csak valszeg azért mert ököllel bevertem egy ablakot egy benti ajtón, kb 6-7 éves voltam...Mikor molesztált egy beteg perverz a buszmegállóban suliból haza, akkor is ennyi volt: "nyugodj meg."...
2018. júl. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!