Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehernék azért, hogy...

Mit tehernék azért, hogy javuljon anyukámmal a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Egyedul nevel engem es a noveremet, 4 eve lett baratja es azota le se sz”r minket. De olyan szinten, hogy korhazba kerultem egy baleset miatt, es be se jott. Probaltunk beszelni vele, de mimdig azt mondja, hogy “had elje az eletet”. allandoan oltogat, kiabal, hogy “kussoljak”. Amikor nekem baratom lett, mindig szantam ra idot, hogy anyuval is legyek, de ő neki csak a baratja letezik, nem jott el a ballagasomra, testverem diplomaosztojara, 15 eves korom ota nem fizette a kollégiumomat,, pedig van penze, mernok, meg veszi maganak a Rolex orakat, es en es a testverem diakfizetesbol probalunk megelni, de nem egyszer volt, hogy ehes hassal kellett lefekudnom. És ha kertem penzt, akkor is csak bantott hogy eletkeptelen vagyok. Mit tehetnek? Mert ez turhetetlen allapot.
2018. júl. 6. 20:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát, feljelenteném a saját anyámat, akkor lehet kicsit észbe kapna... nem viccelek...
2018. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem apátokkal vagytok.. Mit nevel egyedül rajtatok,inkább a nővéred nevel és tart el egy másik gyereket mert anyucinak élhetnékje van és beleszarik a gyerekeibe..
2018. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Soha nem tudnam feljelenteni, meg vegulis az o hazaban lakunk, es nem bantalmazott soha
2018. júl. 6. 20:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Apu sajnos meghalt 4 eves koromban. Hat mindketten dolgozunk noveremmel, en egy boltban, ö egy kavezoban, sajna egy nagyszülő sem el, apum es anyum is egyke, nincs sajnos egy nagybacsi, nagyneni sem, akihez fordulhatnank.
2018. júl. 6. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bántalmazott.. De sajnos bámntalmazott csak, roszabb formában. :(
2018. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is bántalmazás ha elhanyagol.
2022. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!