Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy szülőnek egy felnőtt...

Ha egy szülőnek egy felnőtt gyereke öngyilkos lesz akkor azt a szülő képes lehet feldolgozni ha vannak más gyerekei is?

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek hogyan élné meg a szülő?? Csak kíváncsiságból kérdezem ez biztos rossz lehet nagyon.

2018. júl. 7. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám belehalt a nővérem halálába.
2018. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kolleganom az anyjaval es a neveloapjaval eppen ebedeltek, amikor jott a telefon, hogy a neveloapa fia ongyilkos lett. Az apa, ott az asztalnal infarktust kapott es meghalt.
2018. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám lett öngyilkos 4 éve, 46 évesen. Van két tesója, de mamám a mai napig nem bírja feldolgozni. Csak róla tud beszélni és már hülyeségeket is bebeszél magának, hogy esténként járkál nála anyu az udvaron meg hasonlók. Ha felhívom, csak ezt hajtja, ha megyek hozzá, akkor is.

Nyilván én sem dolgoztam még fel, meg nem is fogom soha, de az élet sajnos megy tovább, ő viszont ott rekedt.

22/N

2018. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, feldogozza. Idovel.

Az elet megy tovabb.

A nagyanyam a 4 fia kozul 3-at eltemetett. Ugy gondolja, hogy ezzel bunteti ot Isten. Mar nem tud sirni.

De nem felejt...


Utoljara az apam ment el most decemberben. Alkoholista volt.😔

Az occse 10 eve detto.

A 2. fia gyerekkent betegsegben.🙁

Hiaba, igazsagtalan az elet!

2020. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!