Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 evesen nem engedik a...

Kevin576 kérdése:

18 evesen nem engedik a tetovalast, valami tipp?

Figyelt kérdés

Egy egesz alkaros kigyof szeretnek, megkerestem ra a penzt, es most fogom tolteni a 19-et. En ertem hogy ovni vedeni akarnak, de kepes vagyok mar sajat donteseket hozni. Mellesleg egy igenyes tetovalasrol lenne szo, nem egy osszeganyolt valamirol.. na meg azt sem ertem, en testem, en penzem, es en fogok erte megszenvedni, sot hordani is.. mivel tudnan meggyozni? Oke hogy megtudnam csinaltatni lazan de nem akarok vele ezert vitazni.. mar van 2 tetovalasom csak azok kissebbek.

/F



2018. júl. 7. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Minek kérsz engedélyt?
2018. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
a helyedben meg sem kérdeztem volna, ugyanis semmi közük hozzá mit varratsz magadra:D menj el és csináltasd meg
2018. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert jobb a lelkiismeretemnek. Es azert akarom hogy megengedlye/elfogadja hogy nekem varras kozbe ne legyen rossz erzesem belul amiatt, hogy o nem engedi.
2018. júl. 7. 13:03
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Elmész, megcsináltatod. miért kell hozzá engedély?
2018. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Es ha megromlik ez miatt a viszonyunk?
2018. júl. 7. 13:07
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Felnőttnek lenni azzal jár, hogy saját döntéseket hozol és vállalod érte a felelősséget. Minden döntés előtt kikéred anyuciék engedélyét? Mert akkor csak papíron van nagykorú. Nem kellemes érzés? Válj le a szüleidről lelkileg! Nem vagy óvodás. És igen, az elszakadás és függetlenedés harccal jár, nem jó érzés, de feltétele a felnövésnek.
2018. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem kerem ki mindenrol a velemenyuket, a masik 2 tetovalasomat is mogottuk csinaltattam. Ahh igazatok van..
2018. júl. 7. 13:22
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Várnék vele, anno szerettem volna tetoválást de szerencsére vartam vele, meggondoltam magamat és semmi de semmi szükség nincs rá, tetovált munkatárasaimat elnézve most örülök, hogy nem varrattam magamra semmit, megkopott a fesét a tetováló "művész" sem volt a helyzet magaslatán amikor rájuk varázsolta azokat az ótvarságokat
2018. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Helyedben az alkart átgondolnám.

Előfordulhat olyan élethelyzet ahol nem szerencsés látható helyen egy tetkó.


Ne kapkodd el, ráérsz.

2018. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Ki tart el? A saját jövedelmedből, saját lakásodban élsz, vagy a tetováláson kívül semmire nem kerestél még?
2018. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!