Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is van, aki felnőttként...

Más is van, aki felnőttként nem meri elmondani a tetoválást a szüleinek?

Figyelt kérdés

Elég konzervatív szülőkről van szó,tudom,hogy reagálnának.

A bátyám pl 30-hoz közel is titkolja előlük,hogy cigizik.

Nekem egy tetoválásom van,amit nem tudnak.

Viszont nyáron a nyaralás során észre fogják venni.Próbáljam elmondani nekik hamarabb,vagy majd ott úgyis észreveszik?

Esetleg van itt olyan,aki hasonló cipőben jár/járt?


2017. márc. 19. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se mondtam el 19 évesen csináltattam, 23 évesen látták először egy nyaralós képen. Megkérdezték hogy mióta van mondtam hogy régóta és ennyivel le lett zárva.


Ha tudod hogy jelenetet rendeznének akkor inkább nyaralás előtt mondd hisz nem pont nyaraláson kéne durciznija mindenkinek.

2017. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem konzervatív Szüleim vannak.de a piercinget anyum anno ellenezte. 26 voltam amikor megcsinálták. Strandon vették észre. Mikor csinlták,megbízható helyen? Nem fáj? Egyébként szép 😊 (következő terhességnél kivettem,azota nem raktam vissza de gondolkodom h visszalovessem e mert tetszik...31n
2017. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoktál nekik hazudni, van egy ötletem.

Mert vannak ideiglenes tetoválások, testfestési módok.:)

Én szoktam magamra tenni ilyeneket.

2017. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ennyire nem vagytok jóban, hogyhogy együtt akarsz velük nyaralni?
2017. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy voltam vele, hogy semmi köze hozzá, nem neki kell magán viselnie.

Mikor kész volt, legközelebb mentem haza, és megmutattam, hogy nézd, tetoválás! Húzta a száját, meg morgott, de azzal ő is tisztában van, hogy most már sok mindent nem tud kezdeni vele.

A következő családi programon néhány napra rá végighallgattam a savazásokat, hogy ennyi eszem van 26 évesen, és mi lesz így velem és jézusom. Szarul esett, de lenyeltem, kábé erre számítottam.

Két hónappal később a következő családi programon már csak a nagymamám kérdezte, hogy és mégis mennyit fizettem ezért.


Szóval én a helyedben simán bejelenteném. A te tested, a te döntésed. Az rosszabb szerintem, ha ők veszik észre.

2017. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el nekik. Jobban jársz.

Én szóltam anno az anyámnak, mikor az első tetoválásra készültem. Volt patália, sápítozás, még az is, hogy haza se menjek. Aztán belenyugodott, és elkísért.

2017. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta,hogy nem vagyok velük jóba?

Azt mondtam,hogy eléggé konzervatívak, megvan a véleményük a tetoválásról,a cigiről és még jó pár dologról. A felesleges konfliktus elkerülése miatt a bátyámmal kerüljük az ilyen jellegű témákat,ha otthon vagyunk.

A többieknek köszönöm a választ

2017. márc. 20. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, az nekem azonos a nem jóban levéssel. Jóban levés minimum az, hogy ami engem foglalkoztat, abban társak nekem. Én jóban vagyok a szüleimmel, mindent meg tudok velük beszélni,ami nekem fontos, de nyaralni nem akarnék velük akkor sem.
2017. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!