Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtehetem azt, hogy nem...

Megtehetem azt, hogy nem engedem be hozzánk a fiam barátnőjét?

Figyelt kérdés
A fiam 17 éves, a barátnője 16. Pár hónapja vannak együtt. Először semmi gond nem volt a kislánnyal, pár hete viszont kimutatta a foga fehérjét. A fiammal bulizni voltak, hajnalban jöttek haza, széthányta a lakást utána annyit nem mondott hogy elnézést. Mindenre húzza a száját, beszólogat ha nincsen épp az ő szája íze szerint főzve. De itt a legutolsó hisztijével telt be a pohár miszerint mi miért nem visszük el magunkal nyaralni. Leültem a fiammal beszélni de szerelmes és ezeket a dolgokat ő nem látja át. A kislánynak is megmondtam, hogy vegyen vissza mert ez itt nálunk nem módi.
2018. júl. 10. 18:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
99%
Uh. Hát én ezek után tuti nem engedném be. A fiamat nyilván nem tiltanám el tőle, mert csak annál jobban lázadna, hiszen kamasz, de én tuti nem jópofiznék a kislánnyal, ha ekkora paraszt. Találkozzanak máshol.
2018. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
12%
Ha azt akarod hogy a fiad ne álljon veled szóba
2018. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%

Bocsánat, de ez a nyaralós rész annyira extrém, hogy elképzelni sem tudom. Mondtátok, hogy nyaralni mentek, ő meg visított, hogy vigyétek őt is?

Nekem már a hányósnál betelt volna a pohár.

2018. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem beszélj a fiaddal. Pl. ha részeg a lány, akkor menjen haza hányni. Illetve, hogy tiszteljen titeket. Ha ezek után sem változik meg, akkor én nem engedném be. Menjenek a lányhoz.
2018. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%

Persze, hogy megteheted. Az én anyám ok nélkül nem engedte be a páromat soha, sőt meg akarta tiltani, hogy a városba jöjjön :D Amúgy normális anya volt, szóval ez nem zavarta meg a kapcsolatunkat, persze ez a gyermeken is múlik.


Neked még okod is van a kiscsaj kitiltására, én beszólogatós valakit garantáltan nem engednék be többé.

2018. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%

Es ezt a kerdést allitólag egy felnött írta ki? Nehez elhinni, hogy egy felnött ilyet kérdez, hogy "megtehetem-e", hogy a saját hazadba nem engeded be? Nem teheted meg...

Uramisten...

2018. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
65%

Ilyenkor a fiad mit csinál? Ott áll mellette és mosolyog?

A tiltással az a baj, hogy a fiad fog megsértődni. Meg aztán ki tudja hova fognak járni. Ott legalább szem előtt vannak.

Egy beszélgetést a fiaddal megér.

Amúgy meg lehet a lánynak mondani, hogy ez nem étterem.

2018. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%
Igen, megteheted természetesen. Én se engedném be miss hisztérikát a lakásomba.
2018. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
50%

Elgondolkodnék a nevelésemen is h a fiamnak ilyen nő kell aki összehány mindent,hiszip..na. Nem mint ha én nem hánytam volna még soha életemben piátol, na de nem más otthonát szanaszét.. Ha megtiltod max majd mennek szobára máshova nappal.. Inkább a fiammal ülnék le ne h a Miss Leokádia jöjjön ki áldozatnak a szemébe..

36N

2018. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
96%
kedves kötekedők, szerintem a kérdező nem arra kiváncsi, hogy jogilag megteheti-e hogy nem engedi be a saját tulajdonába akit nem akar, hanem arra, hogy ez megoldás, jó ötlet-e.
2018. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!