Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elfogadnátok ha a 19 éves...

Ti elfogadnátok ha a 19 éves lányotok egy 34 éves férfiba lenne szerelmes, vele szeretné leélni az életét?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 01:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
51%
Ez teljesen az adott embereken múlik. Ha egy kis taknyos, felelőtlen hülye a lányom, akkor nyilván nem fogadnám el, nem is engedném. Ha normális, felelősségteljes és tényleg felnőttként viselkedik, akkor nincs sok beleszólásom.
2018. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%
Neked nincs ezen mit elfogadnod/nem elfogadnod.
2018. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
62%
#12-vel egyetértek. A szülő lehetőleg ne nyilvánítson véleményt a gyereke párválasztását illetően, mert ez érzelmi kérdés (a gyerek és a szülő részéről is) és ezzel felesleges megrontani a gyerek/szülő viszonyt és értelmes ember ilyennel nem hergeli saját magát sem. Emellett sajnos tudomásul kell venni, hogy hiába a nevelés, minden ember alapvetően a saját tapasztalataiból (baklövéseiből) tanul csak és ha máshogy nem, akkor ilyen módon ismeri meg az ember saját magát.
2018. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
59%
Előző, azért ha a lányom mondjuk egy idiótához akarna épp hozzámenni, aki fűvelfűval csalja, azért megengeded, hogy figyelmeztessem? :D
2018. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

Köztünk is 11 év van, 18 voltam, amikor összejöttünk a férjemmel. Saját magam is kiröhögném, ha korkülönbség miatt szólnék be a lányaimnak. Sokkal fontosabb, hogy megismerjük a férfit. Ha rendes, még jobban is jár vele, hiszen 30 körül már nem feltétlenül a nemiszervével gondolkozik, érettebb, megbízhatóbb az átlag. Ráadásul egy vele egykorú kisfiú ugyanúgy meg tudja bántani, ki tudja használni, ha nem jobban...


Elfogadnám és igyekeznék megismerni a párjaikat, ha ilyen helyzetbe kerülnénk. 😊

2018. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%

19 vagyok, a párom 33. Most várjuk az első babánkat.

A szüleimet sosem zavarta a korkülönbség

2018. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk nálunk "csak" 11 év van, én 25 vagyok, férjem 36. Most várjuk az első babánkat, anyumék imádják :D de egyébként szerintem először én is kiborulnék a a lányom hazaállítana egy nála 15 évvel idősebb pasival. Valószínűleg anyumék is kiborultak😂 de elfogadták, megismerték, és semmi gond nincs.
2018. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
69%
Van, amikor ebbol semmi problema nem adodik! De sajnos sokszor igenis lesz belole vmi, mert 15 ev sok ido. Mikor a lany csak 19 es a ffi 34, meg nem erezheto annyira, de majd 15/20/25 ev mulva ki fog bukni hogy az egyikuk joval idosebb, sajnos. Egy baratnomek kozt is ennyi korkulonbseg van , nagyon nem idealis.
2018. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
7%
Szegény,de kis naiv
2018. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
63%
Ha a lanyom ihy boldog akkor aldasom rajuk😌
2018. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!