Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban csak akkor lenne baj...

Valóban csak akkor lenne baj apukám ivászata, ha bántana is minket? Mit tegyek, ha nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Apukám hetente legalább egyszer részegen érkezik haza és én ettől undorodom. Mindig szóváteszem neki és anyukámnak is, mindig az a választ, hogy nem bánt senkit, de szerintem ez akkor is borzasztó és undorító. Mit tehetnék? L16
2018. júl. 20. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Undorodj. Majd az élet megtanít rá, hogy apádnak igaza van.
2018. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van, ez akkor is baj, ha nem bánt senkit, mert nem tesz jót az egészségének, de tenni nem tudsz ellene semmit.
2018. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg miért teszi. Ha nem bánt fizikailag lelkileg akkor is megterhelő. Anyud kár h beletörődött
2018. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Semmit nem tudsz ellene tenni, mivel mindenki a szőnyeg alá söpri.. Ha ez tartósan fenn marad majd a környezete is érzékeli a lassabb gondolkodást, viselkedés változásokat, máj és egyéb egészségügyi problémákat. Tanulj jól és próbálj hamar elköltözni és kiszakadni a káros közegből.


Eddig nem bántott senkit. MÉG. És mi garantálja hogy nem is fog?

2018. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyezem veled ez borzasztó és undorító,jó néhány évvel idősebb vagyok nálad,de még így is zavar.Nálunk is ez a helyzet és ez lelkileg lehúzólag hat.Cskaaz ilyen emberek ezt nem értik meg.Arról is megvannak győződve,hog ők jó emberek.
2018. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4%

Ha nyugat-nílusi láza lenne, akkor is undorodnál tőle?

Azért kérdezem, mert betegség mind a kettő.

2018. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!