Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Regényt írtam, ha valaki rászánna annyi időt hogy elolvassa, hálás lennék! (A többi lent )

Figyelt kérdés
Hát az a lényeg, hogy a szüleim elég érdekesen viselkednek, ami engem igazán zavar. Olyan fél éve anyukám a wc helyett az udvaron végzi a dolgát ( csak "pisil" odáig még nem jutott hálistennek hogy oda ****-on, de ez is épp eléggé zavaró). Az eléjén még arra méltatta magát, hogy leguggoljon, de mostmar azt se, és amint kimegyek az udvarra látni lehet...Célozgattam erre, a válasza pedig: "Az én udvarom, azt csinálok amit akarok". Meg ezek a dolgok, hogy pont akkor akarja a wc-t használni, amikor épp ott vagyok, máskor esze ágaban sincs...Meg félmesztelenül alszik, ami nem lenne baj, csak elég kicsi a házunk, az ő szobájukbol az én szobámon keresztül lehet kijutni, es ilyenkor látom, tudom, tudom, forduljak el de nem mindig lehet kiszámítani mikor jelenik így meg...Na meg apámmal hallom ahogy szexelnek, ugyebár kicsi a ház, és hallom, na ez is zavar, nem hiszem hogy ne lehetne megoldani azt, hogy senki ne tapasztalja rajtuk kívűl mikor ezt teszik. Meg az is zavar, hogy at öcsém ágyán csinálják, aki bármikor felébredhet...Meg egész nyíltan beszélnek a szexről, ami szerintem nem csak engem zavarna...Szerintem.

2017. aug. 25. 20:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy 14 éves vagyok és fiú
2017. aug. 25. 20:16
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
De mi a kérdés?
2017. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Az öcséd egy szobában van velük?

Mennyi idős az öcséd?

Mindig ilyenek voltak vagy ez újdonság?


Elég beteg szüleid vannak!

Sajnállak,de sokat nemtudsz tenni.

Maximum szólni a suliban egy tanárnak és akkor előveszik a szüleidet.

Bár nem hiszem hogy a szüleid azután jutalomban részesítenének téged,de nyílván nem vagy köteles elviselni az aberrált viselkedésüket.

2017. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Öcsém hat éves, és igen, egy szobában van velük. Hát lényegében egy olyan jó fél éve van anyámnál ez az "udvaron vizelősdi", a szex téma mindig is fenn volt...
2017. aug. 25. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gusztustalan amit tesznek,mert egy 6 éves már valamennyit megért a dologból, ha véletlenül felébred és meglátja őket közben.

Abban a szobában nem fér el,amelyikben te is vagy?

Anyád nagyon beteg!!!

Szólj valakinek ezekről.

Valami családtagnak, akire esetleg hallgatnak.

2017. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen fogalmazással a regényed még olvasás nélkül sem ér semmit. Bocs!

Maga a történet pedig mindennapos. Nyomtatott írásban a wc, az vécé, és még sorolhatnám a stilisztikai hibákat is.


Írj blogot, az sokakat érdekelhet, mert hasonló körülmények között él, stb., de könyv kiadására ez a történet nem alkalmas. Tényleg nem akarlak megbántani, de ez édeskevés egy regényhez.


Írom mindezt azért, mert olyan helyen dolgoztam, akik sorozatban adtak ki könyveket (újságírók), de tanulj, tanuld a szakmát, mert ez nem regény, ha csak egy kicsi részét mutattad be itt, akkor sem.

2017. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Előző, mi a fsz? Hosszan írt, azért mondta, hogy regény.
2017. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet, hogy az én szobámba legyen, mert elég kicsi, két ágy nem férne el.

4-es: Sajnos ez nem regény, hanem a valóság, örülnék ha csak egy mese lenne...

2017. aug. 25. 21:02
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Szerintetek mit tegyek? Regényt írtam, ha valaki rászánna annyi időt hogy elolvassa, hálás lennék! (A többi lent )



Ezt utolsó te hogy értelmeznéd máshogy? Előre megírta a regényt?

Ennél sokkal hosszabban írnak a kérdezők, mégsem jelzik előre, hogy regényt írtaM. Igen, belátom, hogy kétértelmű így utólag, de első olvasatra nagyon megtévesztő.

2017. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Én is hosszabbra számítottam, de tudtam, hogy nem Wattpadra akarja felnyomni, hanem leírja a nyomorát
2017. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!