Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is ilyen anyja van?

Másnak is ilyen anyja van?

Figyelt kérdés

A nagymamámnak 1 évvel ezelőtt levágota a villamos a kezét,ezért folyamatos ápolást igényel, az anyám kezeli a nyugdíját, de képtelen beosztani.

Művészeti iskolába járok, nemrég eladtam pár munkámat, ebből lett egy kis költőpénzem.

Anyám, amióta elfogyott az ehavi pénz, folyamatosan csesztet, hogy adjak neki 20.000Ft-ot, amiből ételt vehet.

Azonban a hűtőben még van egy csomó marha, pulyka hús, amit még mindig nem főzött meg.

Legalább 10-15kg.

Pénz nem akarok neki kölcsön adni, mert így is tartozik már 6honapja 55.000Ft-al, amit szó nélkül vett el, és amit tavalyi diákmunkás pénzemől maradt meg.

Mit kellenének tennem?

Néha már azt kívánom, bárcsak meghalnék, folyamatosan piszkál, vagy engem, vagy a beteg nagymamámat, folyamatosan lehord minden link senkinek, akiből úgyse lesz semmi.

Kitűnő bizonyitványom volt tavaly, egy kedves szót nem kaptam tőle...

Adott egy 10-est, azt is így: nesze, de karácsonyig, most már nem kapsz semmit.

Egy héttel ezelőtt belázasodtam, akkor is, a laztól izzadtan, saját magamnak kellett elmennen a patikába ami, nem is helyben van, hanem a szomszéd településen, mert ő csak úgy lett volna hajlandó elmenni gyógyszerért, ha adok neki 25000Ft-ot, erre nemet mondtam, erre 2 héten keresztül ordibált, hogy én milyen egy senki, haladatlan szemét vagyok.

Ha beveszek egy algopirint, mert fáj a fejem, egyből lehurrog, hogy ez nem cukorka, meg hogy gyógyszerfuggo vagyok, ő meg úgy zabálja, mintha pez cukorka lenne.

Mindig kigunyol, kicsúfol, lehord mindennek.

Mindig azt mondja azért kövér mert megszult, meg hogy rohadjon le a tüdőm, dögöljek meg, kár volt rámpazarolni az életét.

Amióta csináltam neki egy Facebook oldalt, azóta csak a netet bújja, bombolteti a magnót.

Nekem gyermekkoromban, egy nyomorult halász Judit lemezt sem volt szabad végig hallgatnom, mert az idegesítette őt.

Elegem van már ebből.

Már többször megfordult bennem az öngyilkosság gondolata, egyszer fel is akartam vágni az ereimet, egy komolyabb veszekedesunk után, csak nem volt elég erőm hozzá.

Megutaltan őt....

Ja és a legjobb, rendkívül beképzelt, akinek csak ide jön, legyen az tévészerelő, a szomszéd, bárki, szerinte, mindenki őt stíröli, ő mindenkinek tetszik. Mit csináljak?

Elkoltozni nem tudok, mert egyrészt, a nagymamat nem hagynám rá, másrészt meg még diák vagyok.

Mit kellene tennem?

18/F


2018. júl. 20. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külön minnél hamarabb, 18 éves nagykorú vagy, azt csinálsz amit akarsz.
2018. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudsz odaköltözni egy haverodhoz a közelben?

Ott lehet, nem húznának le ennyire és anyud miatt se fájna a fejed.

2018. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ne adj neki egy centet se. Gyűjts tovább pénzt,miután befejezted a sulit keress melót és ha lesz egy bizonyos összeg amiből el tudsz élni akkor menj minél hamarabb.
2018. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagykorúként bárhova költözhetsz, nem feltétlenül csak külön. Apukáddal mi a helyzet, hozzá nem tudsz költözni? Más rokonhoz, vagy egy-két-három haverral összeköltözni? Jobban eloszlanának a költségek. Bár a mamámat én is sajnálnám a helyedben, egy ilyen nőre hagyni, ez a legszomorúbb :(
2018. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!