Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Apummal mar evek ota rossz a kapcsolatom, de nem tudom miert. A 22 eves baratommal elek, (en18 eves vagyok, lany..) dolgozom , tanulok. Nem tamaszkosom mar rajuk. Teny is valo a tanulmanyi atlagom nem a legjobb de 3,5 minden evben meg vagyok, de ra is ternek a lenyegre.

Mi lehet a baj? ?mit rontottam el?

Edes apam a volt baratomnak lehordot.( kolonc vagyok, kihasznalok mindenkit.. El cseszem a penzt) de nem csak neki masnak is.(alig varja hogy el koltozzek mert otrhon nem.csinalok semmit.)

Jelen pillanatban nyari gyakorlaton vagyok ahol napi 7 orat dolgozom . (kereskedo leszek) minden nap. Hetfotol-pentekig gyakszi Szonbat- vasarnap diak melo.ha haza erek.(talan haza megyek..) akkor szinte semmi eletkedvem. Ill energiam barmit is tenni. Kiert csinalja ezt? Tenyleg ennyire rossz gyerek lennek?



#Apa - lanya kapcsolat #rosszgyerem
2018. júl. 21. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Most a bárátoddal élsz, vagy otthon,vagy is-is? Nem teljesen értem. Ha ellátod magadat nem igazak Rád apád jelzői. Lehet az a baja (ha nem otthon élsz)h nem neki viszed haza a megkeresett pénzedet.
2018. júl. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le normálisan! Most kivel, és hol élsz? Mi a kérdésed?
2018. júl. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A 22 eves baratommal elek >< apám alig varja hogy el koltozzek


Legközelebb nézd át, mielőtt elküdöd a kamudat ;)

2018. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már átolvasod a kamu kérdésedet, hogy ne legyenek benne logikai bukfencek, egyúttal javíthatnád ezt a rengeteg helyesírási hibát is. Marhára zavar, hogy ilyen pocsék a helyesírás. Az igekötőket egybe kell írni az igével, te ezt mindenhol elrontottad. Meg sok mást is.
2018. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

uh a csudába.. utolag elolvasva, tényleg ugy irtam mint egy rossz 12 éves tini lány....xd

Szóval :D

Apum rettentöen nehéz természetü férfi és fogalmam sincs miért viselkedik ugy ahogy.

Az egész ott kezdödöt, hogy a szüleim elváltak még 6-7 éves koromban. (én véleményem szerint.. egyiksem jó szülö és nem azért mert nme kapok meg semmit :D) akkor még édesanyukámmal laktam aki nagyon beteg lett(agyvérzés, szivinfraktus.. stbstb) és mivel egyáltalán nem jöttünk ki jól, ugy döntöttem apumhoz költözöm 16 évesen.

Tudni kell apukámnak van egy élettársa, akit nem szeretek és ez az érzés kölcsönös felöle is. A hölgynek 2 gyermeke van akik szöges ellentéteim (jaj de szip is a magyarnyelv..) mig ök kitünö tanulók, én minden évben 3,5 ös átlaggal tanulok. Volt mikor eltürtük egymást volt hogy megfenyegetet az utcára tevéssel. (melyik szülö nem..)Sajnos ez a viszály elégé elfajult a napokban. Ugyan is a volt barátommal édesapám beszélgetet (láttam a beszélgetést) Ahol mindennek elhordot, így megingott a bizalmam, ugy éreztem átvertek, a saját apám. REngeteg panaszt és hülyeséget hallotam vissza a család barátai felöl, amik hallatán még jobban erösödöt bennem a kétely, hogy egyáltalán apám gyerekeként tekint e rám ??. Szóval mind a ketten utálnak, valamiért, amit nem tudok.

Jelen pillanatban már anyira nem akarom apám és társát látni, hogy a páromhoz költöztem idéglenesen, könnyitve a helyzetemen hogy ne keljen hajnali 4 kor fel kelni a busz miatt. Egész héten beleértve a hétvégét is, dolgozom, hogy megéljek (párom szintén de ez most nem érdekes).

A múlt héten haza láttogatam (mégis csak az apám, gondolattal) ám utólag megbántam, apum aznap este a mostoha növéremnek beszélt ki, hangosan (gondolom hogy én is haljam) hogy "alig várom hogy elköltözzön, mert máshoz nem ért csak a telefon nyomogatásához és az alváshoz." Na most kérdem én.. kinek van energiája, egy egész heti meló után, a szülei után feltakaritani és fözni. Tudom alap a takaritás, de ha megcsinálom, nem képesek megköszöni. Bármit teszek, az nekik nem jó, ha kis érdeklödést is mutatok az iránt , hogy hova mennek, vagy éppen mit csinálnak. Inkább elutasitanak.

Ugy érzem elvették az apukámat, avgy inkább apum lököt el magától.

(még azt hozzá tenném, hogyaz édes növéremmel ugy bánik mint egy kezes bárányal, mindent meg add neki.. és az unokaöcsémnek..)18 éves vagyok és lassan már egy puszit sem képes adni.

Ez lenne a szitu.. lehet én vagyok a rossz, selejt, de akkor elnézést hogy élek.

2018. júl. 22. 18:24
 6/10 A kérdező kommentje:
mellékesen elnézést a rossz helyesirás és a félreírás miatt. Nem magyar a billenytüzetem és rettentö gyorsan gépelek
2018. júl. 22. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:

1) Még mindig nem értem, hogy most kivel laksz, meg mi van? Oké, az lejött, hogy sokat dolgozol (szerinted :D), és a szüleid nem szeretnek. De van egy párod, aki meg szeret :) Örülj.

2) A magyar nyelv ilyen szintű "meg erőszakollássára" nem lehet mentség a külföldi billentyűzet :D

2018. júl. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam megint, kicsit talán többet fogtam fel. Az lenne a kérdésem, hogy ha így bánnak veled, minek jársz haza? Nem szeretnek, nyilván egy csalódás vagy nekik, foglalkozz inkább a pároddal, aki olyannak szeret, amilyen vagy :) Nem vagy rossz gyerek, de úgyse fogod tudni bebizonyítani az ellenkezőjét, szóval csak ne foglalkozz velük.
2018. júl. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 szamomra

Meg az a felfoghatattlan, hogy a szoveg ertesed 0. Leirtam hogy paromhoz koltoztem ideglenesen, tehat ott lakom.. Mi ebben a nehez?

Mellekesen. Ez van. Tudom hogy nm a legjobb a helyesirasom, de ez van. 🤗😂

2018. júl. 23. 05:59
 10/10 A kérdező kommentje:

#8

Koszonom. Csak akkor azt nemertem ha elkerem a csaladit...miert mondja nekem, hogy az nem az en penzem? Holott engem illet nem?..

2018. júl. 23. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!