Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell rögtön azzal...

Miért kell rögtön azzal jönni, hogy én rontottam el az iPadet?

Figyelt kérdés

2 hónapja kaptam egy új iPadet, mert a régi tönkrement.

Ma észrevettem, hogy a wifi eltűnik rajta 3-5 másodpercre, majd visszajön. Délután akartam zenét hallgatni rajta, de kiírta, hogy Offline van és próbáltam a wifire csatlakozni, nem ment. Próbáltam mindent.

Reseteltem az egészet, töröltem a hálózatunkat, újrapróbáltam, mégsem megy.

A notebookomon, iPhoneon rendesen megy a WiFi, minden egyéb eszközön is.

Szóltam apának, hogy valami baja van, majd megnézhetné és ha nem jó, el kellene vinni megcsináltatni. Erre elkezdte mondani, hogy tuti én tettem tönkre, meg én állítottam át valamit, meg ez is az én hibám. Pedig rá se nézett.

Meg ha azt mondanám, hogy megcsináltatom, akkor az lenne a baja. Nyáron betört az iPhoneom képernyője és nem engedte, hogy elvigyem megcsináltatni, mert "nem értek hozzá, majd ő elintézi". Ja, augusztus végén sikerült elvinnie, az eset június elején történt...


Szóval minden fontosabb neki és még ő van kiborulva, ha szólok valamiért.


2014. dec. 2. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Uuuuu mekkora problémái vannak a miladynek!
2014. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha tudnád...

Köszönöm, hogy ennyire segíteni akartál! :)

2014. dec. 2. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Ájfon, ájped, ájafzomérdekli:D

majd felnősz és igazi gondjaid lesznek, élvezd ki a gyerekkort!;)💟

2014. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem ez a legnagyobb problémám. De azok nem olyanok, amiket bárhová lemernék írni.

Erre a kérdésre nem kaphatok normális választ?

2014. dec. 2. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Hát pedig valami gondja biztos van..Tudod így olvasva tényleg az jön le, hogy nem tudsz vigyázni semmire. A fiamnak a 8 éves nokia telefonja is tökéletes állapotban van, mert vigyáz rá.. Iphone képernyője sem véletlenül törtbe.. ja,, nem vigyáztál rá..
2014. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mikor épp egy pörgő autóban ültem, akkor nem azzal foglalkoztam, hogy a képernyője karcmentes maradjon...
2014. dec. 2. 18:29
 7/11 anonim válasza:
Ha új és 2 hónapos, feltételezhetően üzletből lett véve akkor semmi gond... Elkéred a számláját, a garancia papírját és elintézed. Visszaviszed az üzletbe vagy a garancia jegyen található szervízbe. :) Az hogy eldobja a wifi jelet simán lehet gyári hiba szóval amíg a szervíz nem nyilatkozik mi a gond felesleges téged támadni. Majd ha esetleg ott kijön hogy pld leejtetted és azért vannak a problémák akkor jogos lehet a "nem kapsz másikat mert semmire nem tudsz vigyázni" szöveg ;)
2014. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Van még rajta garancia, megcsinálják vagy kicserélik.
2014. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mahhoo3-3 válasza:

Tönkrement az ipaded, kaptal ujat, az is tönkrement, tönkrement az iphonod képernyője... Kicsit vigyázni kene a dolgokra... Nekem is volt egy asus eee tf201 em aminek magától ment tönkre az aksija a billentyuzetben, nem lehet tölteni azon keresztül es ha csak a padet töltöm tolt, de nem jelzi h tolt...

Karácsonyt kapok ipad air 2t, arra jobban fogok vigyázni, teis kiprobalhatnad... Amugy garanciával ingyen meg kell csinálniuk vagy kicserelniuk ugyogy nem is kell érte semmit fizetni, vedd ra az apádat h elmenjek veled ha egyedul nem mehetsz. Pl delutan ő odamegy munka utan oda ahol vettetek meg teis suli utan es megoldjatok.

2014. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mahhoo3-3 válasza:
Hu most latom h ez milyen régi kerdes 😂 gondolom mar megoldottatok.
2014. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!