Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez mit jelent? Ti...

Szerintetek ez mit jelent? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Először is nagyon gyenge szívű vagyok érzékeny törékeny egy hülye naiv vízöntő 22/L szóval a férjem és anyám... Nem akarok sokat írni ide csak ami a kérdéshez szól leginkább.... aki esetleg kíváncsi vagy hasonló helyzetben volt vagy van annak le írom privátban és szívesen meg is hallgatom. Szóval a következő anya írta a férjemnek idézem "miért kellett agyig jutni, meg vártad még hülyét csinálok magamból" ez lenne az a bizonyos kérdéshez szóló "idézet" én konkrétan meg kérdeztem anya le tagadta azt is h írt volna ilyet de ezt sajnos láttam szóval tuti ő írta... Férjem meg annyit mondott hogy anyám akarta ő vissza utasította. És ezért írta... Ahogy teltek a napok úgy időközben ki derült hogy anno anya azért dobott ki szó szerint a szülői házból mert a férjem nem őt választotta de az a bizonyos SMS el bizonytalanitott 😥 bocsánat hogy hosszú lett még így is köszönöm aki el olvassa el olvasta és esetleg mondd valamit erre..

2018. júl. 22. 22:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Anyád egy gyönyörű céda, hogy apád mellett a te férjedre fájt a foga...

Sajnállak kérdező. Több szempontból is...

2018. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!