Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen engedték meg,...

Hány évesen engedték meg, hogy olyan ruhákat vegyetek, amilyet szeretnétek, vagy csinos?

Figyelt kérdés
18 felett vagyok, de még mimdig saját pénzből is csak olyat lehet, amit anyám jóváhagy. Után ahiába találsz ugyanennyiért csúnyábbat, az nem baj...
2018. júl. 23. 08:28
1 2
 11/15 Bence_ ***** válasza:
100%

Költözz el, ez így egy börtön.

A gyerekeim szerintem olyan 3-4 éves koruk óta bele szolnak, hogy mit vesznek fel.

Mos már csak olyat hordanak ami neki(is) tetszik, nélkülük mar csak akkor veszünk valamit ha az tök "nekik" való. De van, hogy arra is nemet mondanak.

Lépj, tanulj, menj koliba.

2018. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14 voltam, ekkor mentem először vásárolni egyedül. Akkoriban egy picike városban éltünk, a butik meg útbaesett hazafelé. Azóta olyan ruhát veszek amilyet szeretnék. Mondjuk mindig is az ízléses, de csajos darabokat vettem/veszem. 25 N
2018. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám detto ilyen, egy farmert kaptam egy évre és minden nap abban kellett járnom. Utána meghíztam és járás közben a combjaim összedörzsölődtek, így elég hamar kikoptak ott a farmerjeim, de még akkor se volt hajlandó új nadrágot venni nekem, amikor 5 cm átmérőjű lyuk tátongott rajta..

Amikor ruhát vásároltunk nekem és mondtam, hogy nem tetszik egy ruhadarab és az osztálytársaim is csúfolnak, amiért ilyen béna ruhákba járok, annyit mondott, hogy az iskola nem divatbemutató..

Meg ő még kb. 40 fokban is fázik, ezért engem is mindig úgy öltöztetett, 3.-4.-es koromban még overálban járatott télen, meg ilyen undorító garbókban, amik alá atlétát kellett vennem, aztán még a garbó fölé is fel kellett vennem egy gusztustalan pulóvert, aztán még a kabát, sapka, sál, kesztyű..Néha úgy lefőttem már öltözés közben, hogy a pulcsimat sokszor nem vettem fel, csak begyűrtem a táskámba, meg a kesztyűt, sapkát is sokszor ugyanígy. Amikor otthon észrevette, hogy a táskámból szedem ki őket, ment az üvöltözés, hogy meg fogok fázni.

Amikor persze tényleg elkaptam valamit, még akár lázas is lehettem, akkor is ordibált, hogy biztos írunk valamiből és elzavart az iskolába. Amikor meg tényleg olyan szarul voltam, hogy nem bírtam felkelni se, egész nap ordibált velem, hogy ha olyan beteg vagyok, takarodjak el orvoshoz (mintha másnap, amikor jobban vagyok, nem tudnék elmenni), persze a gyógyszereket, amiket felírt az orvos, sose váltotta ki.

2018. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olyat veszel fel amilyet akarsz nem nagyon van beleszólásuk csak vigyázz milyet veszel fel és hol hordod mert vannak rossz emberek.
2018. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A sarkadra kell állni! Ha nem teszed, soha nem lesz jobb. Amúgy meg 18 éves elmúltál, el tudsz menni bőven dolgozni, talpra tudsz állni. Ennyi idősen már illene. (És ezt most mindenféle rossz szándék nélkül mondom) Gondolj arra, hogy ha talpra állsz, és elköltözöl, senki soha meg nem fogja neked szabni, hogy mit vegyél fel.
2018. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!