Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 év felett teljes kontroll,...

20 év felett teljes kontroll, szigor, akár verés, csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés

Tönkreteszik az életem.

A kutatás is megvan, minden.


A többi húzásukról meg nem os beszélve.



Elegem van!!!!! Költözni meg nem tudok az egyetem miatt.


2018. aug. 1. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Anyuci még a ruhádat is kikészíti? Koccolj le, az előttem válaszolók felvázoltak egy rakat lehetőséget.
2018. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg le kellett volna lépni.


Aztán nem lenne kivel ordítozni, kikészíteni stb.


Embernek nem kívánom.


Egy csapásra megoldódna a problémám.


Viszont egyet megtanultam: MINDIG ŐK GYŐZNEK, VANNAK MÓDSZEREIK!!!! Arról nem beszélve, hogy kifele tündéremberek, mindent le lehet tagadni!


Akár idegileg, akár örökreszóló sérúlést csinálnak, akármi.


Gyűlölnek és én marha megpróbáltam szembeszállni.

2018. aug. 1. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Te beteg vagy... csak ma a negyedik kérdésed a többivel együtt.
2018. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kilences, oszt' a pulyát egyedül csináltad, és szülés után egyedül tartottad fenn őt is meg magadat is a gyesből, esetleg a gátseb bevarrása után már mentél is vissza dolgozni? Mert egyéb esetben bizony volt valahol egy férfi, aki bizony-bizony kisegített téged. A kérdezőnek meg se kutyája, se macskája.

Egyébként én is elköltöztem. De egyáltalán nem olyan egyszerű, mint ahogy itt leírják. Egy normálisabb szak mellett tudsz dolgozni 20 órát kb, ezért kapsz 90-100 ezer forintot. Egy rühes szoba 60-70 körül van rezsivel, alsó hangon. Hajrá, élj meg a maradék harmincból, úgy, hogy legyen tartalékod is arra az esetre, ha bármi történik - mert történni fog (felmondják az albérleted, és újat kell keresni, lelép a lakótársad, és egy hónapot egyedül kell kifizetned, elromlik valamid, beteg leszel). Nem lehetetlen, én önellátó voltam egyetem alatt, de azért illúzióink ne legyenek.

Pláne, ha ütik otthon, és esetleg nem engedik ki. Akkor, ha eddig nem járt sehová, hogy elkerülje a verést, nem igazán vannak barátai, akikhez csak úgy odacuccolhat, dolgozni is kérdés, hogy elengedik-e. Az egyetlen megoldás az lenne, ha te vernéd laposra az apád, hogy tisztázódjon az erőviszony. Kollégiumi jelentkezéshez is kellenek a szülők a mi egyetemünkön, szükséges a kereseti igazolásuk, amit csak ők tudnak megszerezni, és budapesti lakost fel sem vesznek. Még a vidékit se, négyszeres a túljelentkezést.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen lenne elköltözni, de gondolkozzatok már, mielőtt hülyeséget beszéltek.

2018. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!