Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen voltam orvosnál....

5 hetesen voltam orvosnál. Megvizsgált, de uh nem volt, azt mondta úgysem látnak semmit. Ez kémiai terhesség, tekintsem magam terhesnek, szedjek vitamint. Kontroll 4 hét múlva. Akkor ez most normális terhesség?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
8-9 het elott teljesen felesleges orvoshoz menni ( ha nincs baj pl. verzes) , pont ezert, mert meg nincs mit latni.
2017. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan csinálhatott volna a doki UH-t, nekem korábbi terhességnél 4 hét pár naposan (pozitív tesz utáni pecsételés miatt mentem) már látszott megvastagodott nyálkahártya benne felritkulás és a működő sárgatest a petefészekben. 5 hetesen azért általában már látszik a gesztációs gyűrű, akkor is ha valami háború előtti gépe van.


Most 5 hét 4 naposan fogok menni, mert egyrészt szeretném tudni, hogy jó helyre ágyazódott-e be, másrészt kapok progeszteronpótlást és elfogy a gyógyszerem. Nyilván ha minden okénak tűnik, akkor is vissza kell majd mennem két hét múlva, akkor már sokkal több minden látszik (embrió, szívhang).


Szóval válaszolva a kérdésedre, igen, valószínűleg minden rendben van, csak a doki lusta/felületes volt, vagy sietett és nem volt kedve UH-t csinálni.

2017. márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mar latna, hogy van-e petezsak, vagy legalabb gesztacios gyuru, es hogy mehen belul van-e. Aztan raersz 7. het utan ujra menni, hogy szivhang is legyen.

Bar az en dokim eleve csak 6-7. kornyeken hiv be eloszor, ha nem kered kifejezetten, hogy ultrahangozzon meg.

2017. márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy kör futás kb ilyen miatt. 32 napos ciklusuk mellett 5hét 2 naposan mentem nem látszoztt semmi. Gyorsan vérvétel 2x is közben ott volt március 15 tök ideg volta. Mire 3nap múlva ott volt egy 6mm szabályos petezsák. De mád még mindig nem látszott, szerintem ez is késői peteérésből foggant mint a fiam. Szóval ilyenkpr napok is számítanak. Lehet nem vagy olyan ideges most mintha nem látott volna semmit.
2017. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Vizsgálat óta semmi tünet,néha fájdogál a hasam mintha még akarna jönni. Remélem minden oké.
2017. márc. 31. 08:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el szedni valamilyen magnézium készítményt, az segít a görcsölgetésen.
2017. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Az én dokim ilyen esetben visszarendelt egy héttel későbbre, hogy megállapítsa, hogy méhen belül van-e a terhesség biztosan. Mondjuk ő mindig rutinszerűen csinál ultrahangot, nem terhesen is. Ez nála alap, hiszen sokféle elváltozást ki lehet szűrni ultrahanggal, nem csak a terhesség miatt lenne fontos.
2017. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hogy vagy ?????????
2017. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szedek magzat védőt, semmi hányinger vagy rosszullét, csak mellfeszülés. Nagyon lassan mennek a napok. Remélem minden rendben. Köszi az érdeklődést.
2017. ápr. 8. 07:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szivesen , amellfeszulesz jo tunet ! ha terhes vagy megis :)
2017. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!