Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy családban a gyerek hány...

Egy családban a gyerek hány éves koráig elfogadott, hogy apukat meztelen lássa?

Figyelt kérdés

Mert anyát természetes de sokan vannak ismerőseim között is akik azt mondják, 5-6 éves gyerek előtt ne meztelenkedjen a családfő.


N


2018. aug. 5. 11:11
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
97%

Én apámat soha nem láttam meztelenül. Anyámat még mindig szoktam.

De szerintem ezt családja válogatja. Van, ahol ez tök elfogadott, és valahol pedig tabu a meztelenkedés.

19/L

2018. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

Apámat állításuk szerint kb 4 eves koromig láttam. (Nem emlékszem.) Onnantól nem,és ez mindenkinek megfelelt így. Anyumat kb mindig látom. Az kicsit más tészta,de egyébként én nem meztelenkedek senki előtt a családban.

19/L

2018. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
34%
Egyáltalán ne meztelenkedjen a apuka a gyerek előtt
2018. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
15%
Az
2018. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
3:miért ne meztelenkedhetne? Rossz hatással vana gyerekére ha látja meztelen? Vagy milyen okból?
2018. aug. 5. 11:25
 6/36 anonim ***** válasza:
67%

Anyukát látni miért más, főleg egy lánynak.

De ez elég baj ha tabunak számít egy normális családban.

Pusztán nevelés kérdése ez.

2018. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
35%
18-20
2018. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%

Naturista strandon nyaraltunk mindig

Igy felnott korban is lattam anyam es neveloapam is meztelen ...

Nincs olyan h meddig lehet. A csalad mentalitasa prudsege az ami gatolhatja ezt. A meztelen seg termeszetes dolog. A gyerek igy tanulja meg h minden test szep es ugy jo ahogy van. En orulok h a gyerekeim is nyitottak erre :-)

2018. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Én ugyanígy vagyok vele. Szerintem természetes a meztelenség családban.
2018. aug. 5. 11:52
 10/36 anonim ***** válasza:
81%
Az én apámat sose érdekelte, mindig meztelenkedett. Amikor anyukám rászólt, az volt a válasza, hogy egy családban ő nem fog bujkálni, ez a természetes viselkedés. Szerintem fele ennyi lány lenne k..rva 16 évesen, ha otthon az apjuk nemi szervét annyiszor láthatták volna libegni, mint én. Nekem nem volt olyan misztikus ez az egész, mint az osztálytársaimnak, akik alig várták, hogy végre láthassanak egy igazit. Hozzáteszem, hogy sose volt apu perverz, sose láttam semmi szexis dolgot tőlük, csak fürdés előtt-után volt meztelen pár percig.
2018. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!