Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott, hogy...

Mennyire elfogadott, hogy masszázs alatt meztelen vagy? Van valakinek jó masszőre, akinél ez természetes? Hogy kérdezzem, hogy alsó nélkül vállalja e? Nem tiszteletlenség?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadott.
2016. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig meztelen vagyok. L.
2016. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem kellett járnom masszázsra leginkább a lábamat kellett masszírozni, és kórházba mentem gyógymasszázsra, ott kifejezetten mondta nekem a 40 év körüli hölgy hogy teljesen vetkőzzek le, még alsó gatyát is mert olyan helyen dolgozza meg ahol ez indokolt, attól független hogy takarva voltam és nem ért intim helyhez de iszonyat közeli helyen is át kellett dolgoznia és arra mondta hogy még a fecske alsó is bezavarhat, ezért is takarnak le, meg ugye a deréktájon is megmasszírozott. Mondjuk az a masszázs számomra nem kifejezetten az élvezkedésről szólt mert annyira le voltak tapadva az izmok meg plusz nyirokmasszázs is eléggé indokolt volt hogy akkor az volt a legnagyobb bajom hogy ne csináljak be a fájdalomtól.
2016. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
rá nem vett volna a kórházi hogy az alsógatyát is levegyem, nagy kamuszöveg volt csak hogy a fecskealsó is bezavar gondolkodj már logikusan mégis hogy?
2017. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én meztelen vagyok közbe
2019. máj. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!