Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan próbáljam anyámnak...

Hogyan próbáljam anyámnak elmagyarázni hogy ezt folytatja egyszer nagyot koppan?

Figyelt kérdés

Amióta elvált apámtól(amit megértek mert alkoholista volt) folyton csak a pasikon jár az esze.Amivel nem is lenne probléma de ő valamiért csak a facebookon hajlandó ismerkedni. A megismerkedésük után általában két hétig chatelnek majd hazahozza mint az én új apámat.A másik nagy probléma hogy nem a mi városunkból keres pasikat(mert mindenkinek megvan róla a véleménye) hanem minimum 50 km re tőlünk.Az a szerencsém hogy nem tartósak a kapcsolatai mert mindig eltervezi hogy majd költözünk a pasijához. Volt aki erdélyből járt el hozzánk kb egy hónapig ami azért para mert márt megvolt a költözésünk időpontja amikor a pasi dobta anyámat.


A párkeresési stratégiája ezen részén kb már túltettem magam minden barátomnak elmondtam hogy ne lepődjenek meg ha egyszer csak úgy hirtelen elköltözünk egy másik országba.A kapcsolatainak rosszabbik felébe tartoznak a "távkapcsolatai".Ezek abban különböznek a "normál" kapcsolataitől hogy a pasi ezesetben nemhogy nem 1000km en belül van de az sem biztos hogy európában él az meg hogy nem beszél magyarul szinte 100%.Velük nem kell találkoznom mivel a költözés drága lenne ők csak amolyan lelki társak. És ami ebben igazán veszélyes azok a kamu fiókok.Altalában csak 1 közös ismerősöm van velük(anyám) összesen 2 képük van fennt és szintén nem a városban laknak.Viszont nyomós okuk van hogy elkerüljék a találkozást(általában egy beteg családtag).Szóval a kérdésem az lenne hogy mit csináljak? Ha eldugom a telefonját nem hajlandó semmit se csinálni még en meg nem találom "véletlenül" ha elmondom hogy ebből egyszer baj lesz akkor bunkó vagyok és önző mert nem akarom hogy boldog legyen.



2018. aug. 7. 14:49
 1/8 anonim válasza:
78%

Azta...szerintem ülj le vele beszélni, hogy ez így nem lesz jó..mert ha akár heteken át beszélnek, attól még nem tudhatja hogy milyen az adott személy valójában..mondd neki hogy ne legyen naiv, az összeköltözésekkel meg várjon. Ha min fél éve ismeri azt az embert akivel össze akarja ugymond kötni az életét akkor az sima dolog..de pár hét/hónap után ne bízzon meg annyira nagyon senkiben...

(Lehet hülyeségeket mondtam, saját vélemény)

2018. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyunk elmondtam kb ugyanezt 2szer de folytatja.Eléggé aggódok mert mi lesz ha az egyik pénzt kér valamilyen indokból és azon múlik mondjuk a lakber fizetés hogy egy vadidegen csak átverte anyámat vagy tényleg kellett neki
2018. aug. 7. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Keress neki egy normális pasit. Csinálj neki kedvet társkeresö oldalhoz.

Arra, h ez igy nem jó..neki kell rájönnie.

2018. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Felnőtt ember, joga van koppanni is, nem a te dolgod megvédeni.
2018. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy joga van koppanni de mivel még kiskorú vagyok az ő döntései rám is hatással vannak
2018. aug. 7. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Az nem számít, hogy kiskorú vagy, neki a farok meg az, hogy Ő tininek érezhesse magát sokkal fontosabb!


A lényeg, hogyha bármilyen agyament költözéssel állna elő, legyen vézterved, pl. kolesz, nagynéni, valaki aki befogad.


Ugyanis én biztosan nem költöznék olyan emberhez, akit anyám netről ismert meg, és találkoztak előtte mondjuk 3x.

2018. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ilyenek a nők amikor fiatalon "nem éltek".
2018. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még faterod milyen jól győzte ezt évekig piával :)
2018. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!