Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt olyan veletek gyerekkorot...

Volt olyan veletek gyerekkorotokban, hogy anyukátok szinte fájdalomhatárig szorította a kezeteket, miközben mentetek az utcán?

Figyelt kérdés
Nekem egy-egy ilyen szorítással jelezte, hogy "köszönj nekem a szembejövő néninek, mert különben engem fog kipletykálni, hogy nem nevellek."

2018. aug. 9. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem csinálta a kézszorítást köszönéshez, de nem fájdalmasan.
2018. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem nekem, de tudok olyat, akinek pontosan így csinálta az anyukája. Nem csak köszönéshez, hanem pl hogy ha volt ott egy hajléktalan vagy egy kerekesszékes vagy ilyesmi, és az anyuka látta a gyereken, hogy most kérdezni fog róluk, akkor nagyon erősen rászorított a kezére, ami azt jelentette, hogy ne szólaljon meg. Olyan is volt, hogy a gyerek mondott valamit, amivel "beégette" az anyját, és akkor is ezt csinálta.
2019. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!