Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tesz egy homofób szülő...

Mit tesz egy homofób szülő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk van egy gyereke es mondjuk az 16 evesen bevallja neki h meleg/leszbikus/biszex.

Nyilvan van aki ellenkezik h nem az ez cska egy betegseg majd kinovi

Meg olyan is van hogy kidobja esetleg.

De olyan van hogy egy homofob szulo mashogy all a dolgokhoz ha a sajat gyerekerol van szo?

Tehat mondjuk a melegeket nem fogadja el de mondjuk azt ha a sajat gyere igen sirva konnyezve de elfogadja?


2018. aug. 9. 10:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek olyan anyat aki szerint ez egy szuletesi rendelkenesseg betegseg ez nem termeszetes


Ezzel kb egyetértek, de a gyerekemtől nem fordulnék el azért, mert így született. Attól még ugyanúgy szeretem. Akkor se fordulnék el tőle pl, ha kiderül, hogy 1-es tipusú cukorbeteg.

2018. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Utolso igen igen erre gondoltam.

H adott egy szulo aki nem fogadja el ezt de ha a gyerekerol van szo akkor igen.

Tehat te egy normalis szulo vagy :)))

Ment a zold kez mindenkinek

2018. aug. 9. 11:46
 13/20 Kései Sirató ***** válasza:
70%

Lehet, hogy soha nem lesznek nagyszülők a gyerekük eltévelyedése miatt. Nem olyan magánügy, amihez nem lenne semmi közük. Érintve vannak, nem is kicsit. Van, aki elfogadja és van, aki nem.

Most készülsz színt vallani otthon?

2018. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Utolso nem nem... vagyis nem tudom hogy biszex vagyok e vagy hetero:(((

Es anyukam borzaszto homofob es o is ugy gondolja mint a masik anyuka h ez egy betegseg...

Tuti kidobna

2018. aug. 9. 12:44
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm apja 1-2 hónapja akasztotta fel magát, mert kiderült, hogy a 19 éves fia meleg...
2018. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Uristen utolso ne ijesztgess
2018. aug. 9. 12:55
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetlek, csak sajnos vannak ilyenek is. Mondjuk nem sajnálom a férfit.
2018. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%

Ez egy mentális betegség,ha tetszik ha nem,és nem gyógyítható,de ez nem kéne hogy korlátozzon az életben. A homoszexuálisoknak is ugyan olyan bánásmód kell,pár kivétellel. (Gyerekvállalás,házasság)

Amíg valakit diszkréten tosz farba a pasija,a 4 fal között,addig ki vagyok én hogy beleszóljak.. Jár nekik is a boldogság. Egyedül az bánt hogy mára divat lett b*zinak lenni,nem ismerik el hogy betegség,a Pride-on ünneplik magukat botrányos viselkedés közepette,nem törődve azzal hogy gyerekek is láthatják..

Na én azért oda kiküldenék pár vízágyút. De nem,még meg is védik őket a rendőrök...

Legközelebb már a zoofiloknak is rendeznek ünnepséget ahol büszkén vonulnak fel a kis kedvencüket vezetve?

Van homoszexuális haverom,de ő olyan hogy ha nem mondta volna el,nem is sejtenénk. Nem nyervog orrhangon,nem tartja úgy a kezét mint a T.rex,normális ruhákban jár és sorolhatnám.

Szóval van különbség a homi és b*zi között is.

Csak az utóbbit vetem meg. Az első nem tehet róla hogy beteg.

2018. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ment a zold kez varom a valaszokat
2018. aug. 9. 13:23
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#6 most komolyan szerinted a homoszexualitás egy féris?:DdDd


#18 mert ha heterok nyalják falják egymást, és kefélnek kültéren, az rendben van? Könyörgöm... azért egy hetero és egy meleg párt se akarok látni ilyen helyzetben, függetlenül a szexuális beállítottságától.


Egyébként meg miért ne házasodhatnának? Bár ahogy elnézem, melegeknél erre nagyobb az igény, ha eljutnak odáig, mint a heteroknál.

2018. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!