Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan másnak is, hogy...

Van olyan másnak is, hogy gonosz vele az apukájának a barátnője?

Figyelt kérdés
Velem minden hétvégén gonoszkodik az apukám barátnője,anyukám 49éves volt amikor meghalt,aztán egy hét se telt el és jött ez a nő.Mostanában minden hétvégémet tönkreteszi a hülye beszólásaival,szerintetek direkt csinálja?Idegesít ezzel.Veletek is ilyen a mostohátok?

2018. aug. 12. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha apukád ilyen könnyen túllépett eajta, akkor érzelmileg nem nagyon viselte meg anyukád halála. Nyugodtan szólj vissza neki, bas z ogasd. Én ezt tenném.
2018. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Magamat ismerve egy idő után megunnám, és úgy visszaszolnék neki, hogy a nő szégyelné magát a helyemben. Nekem nevelőapám volt, állandóan baszogatott. Első körben anyámnak szóltam, hogy beszéljen vele, próbáld meg, nálatok hátha bejön.

Nálunk nem ért el semmit, vagy csak anyám nem beszélt vele. De emlékszem, hogy mikor nálunk kempingezett, és találkozott velem a házban, mindig beszólt valamit, hogy minek vagyok ott, csak zavarok, ilyenek, egyszer nagyon idegesen mentem haza, és ráüvöltöttem egy ilyen után, hogy "én itt lakom, te csicska, te meg csak egy megtűrt személy vagy", vagy valami ilyesmit. Utána csak akkor szólt hozzám, ha muszáj volt, de nem bántam. De én nagyon szégyeltem magam, hogy így beszéltem egy felnőttel.

De a tanulság, ha apukáddal beszélsz elsőnek, hogy a nője piszkál téged, és érted, hogy humorosnak hiszi magát, de nekem rosszul esik, szerintem szólni fog neki. Ha meg nem, legyél vele bunkó.

2018. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Érdekes, mindig a nők ilyen utálatosak az újdonsült férfi gyerekeivel? Valóban rá szolgáltak a gonosz mostoha jelzőre.

Tisztelet a kivételnek, mert van olyan is.

2019. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!