Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hallottatok már gonosz menyről...

Hallottatok már gonosz menyről, vagy csak az anyósok lehetnek mindig rosszak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 21:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Hallottam. Gonosz emberek vannak kortól Függetlenül.

Olyan menyről viszont nem, aki az anyósa életvitelét szeretni megváltoztatni vagy túl sok időt szeretne tölteni az anyósával és apósával. 😊

2017. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Hallottam és ismerek is ilyet.

(nem vagyok anyós:)

2017. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

#1

Én speciel hallottam olyat, aki az anyósa életvitelét akarta megváltoztatni, mert zavarta, hogy az 50-es anyós még pasizik, vagy divatos cuccokban jár.

Esetleg azt sérelmezte, hogy az anyós nem adja nekik oda a lakását és megy albiba.

Vagy sérelmezi, hogy az anyós dolgozni jár, ahelyett, hogy bejárónő és pesztra lenne nála)


(Te nem szoktál ilyenekkel találkozni, akár itt a Gyakorin is?)

2017. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Én vagyok az. Szégyellem, de tény, az anyósom egyáltalán nem rossz (szándékosan), csak a legfontosabb dolgokban annyira más az értékrendünk, hogy pár nap együttlét után egyszerűen nem bírok normálisan viselkedni vele. Tehát én vagyok valójában a rossz, azt hiszem..
2017. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
A sógornőm eléggé... hát... érdekes eset, hogy úgy fogalmazzak. És nem, nem azért mondom ezt, mert elkötelezett vagyok muter fele. Vannak neki is hibái, mint mindenkinek, de a sógornőm kb. olyan mintha állandóan menstruálna.
2017. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy nagyon lebutított felfogás,hogy "az egyik rossz,a másik jó". Az esetek többségében kölcsönösen marják,fúrják egymást,mindkettő ártó szándékkal áskálódik a másik ellen,hogy melyikük képes a férfit maga mellé állítani. Amióta világ a világ,a nők mindig is rivalizáltak egymással féltékenységből.
2017. nov. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Utolso

Ez egy kicsit eleg kozhelyes.

Hogy ne lenne mar ilyen hogy az egyik rossz a masik jo...

Ez olyan mint amikor azt mondjak hogy a jo kapcsolathoz ket ember kell (ami igaz is) de a rosszhoz is. Na ez utobbi mar nem igaz. Mert ha a johoz ket ember kell, akkor abban mar benne van, hogy pusztan az egyik fel hozza nem eleg.

Ha en elhatarozom hogy gyulolni foglak teged, es folyton kiszurok veled, akkor te a fejed tetejere is allhatsz nem lesz koztunk jo a kapcsolat.

2017. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%

Az anyósnak a meny gonosz, a menynek az anyós. Végül is érthető, hiszen az anyós mindig jobban tudja, mi a jó a fiának, a meny pedig mindig jobban tudja, mi a jó a férjének.

Viszont meglátásom szerint egy ilyen viszonyban egyiket sem kell félteni, mindkettő megéri a pénzét.

Bármilyen vita vagy nézeteltérés legyen is, soha nincs csak egy vétkes fél.

2017. nov. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Elozo

Te biztos ferfi vagy.

2017. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
A leggonoszabb pedig a férj. Aki sunnyog és elvan magában, ahelyett, hogy felvállalná a konfliktust az anyjával vagy a feleségével (attól függ, kinek van igaza). Vagy, uram bocsá, segíthetne rendezni a problémákat, elvégre ő a közös kapocs a két ember között.
2017. nov. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!